SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Emilka powstrzyma Bartka przed wyjazdem z Wrocławia - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Emilka powstrzyma Bartka przed wyjazdem z Wrocławia - ZWIASTUN

07.06.2016, godz. 07:20
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) z serialu "Pierwsza miłość" wrócą do siebie i znów będą razem szczęśliwi? Okazja ku temu nadarza się kiedy w 2315 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek postanawia zmienić swoje życie - rzucić pracę w szpitalu, wyjechać z Wrocławia i zgodzić się na rozwód. Niespodziewanie Emilka odwiedza męża, by zatrzymać go przy sobie. Zobaczcie zwiastun ostatnich odcinków "Pierwszej miłości" w tym sezonie przez wakacjami 2016.

"Pierwsza miłość" odcinek 2315 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Po tym jak Emilka z "Pierwszej miłości" zażądała od Bartka rozwodu stało się jasne, że nic już nie uratuje ich małżeństwa. Zdrada Bartka tak bardzo boli jego żonę, że nie potrafi mu wybaczyć i zapomnieć. A bez tego nie ma szans na to, żeby jeszcze byli razem szczęśliwi tak jak kiedyś.

Patrz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

Świadomy swoich błędów Bartek nie chce dłużej myśleć co by było gdyby. I łudzić się, że pewnego dnia Emilka do niego wróci. Dlatego też w 2315 odcinku "Pierwszej miłości" podejmuje przełomową życiową decyzję - chce rzucić wszystko i rozpocząć wszystko od nowa, z dala od ukochanej żony. Bartek postanawia zwolnić się z pracy w szpitalu i wyjechać z Wrocławia.

O swojej decyzji mówi bratu Norbertowi (Łukasz Konopka). Kiedy Paulina (Julia Pogrebińska) się  tym dowiaduje próbuje doprowadzić do spotkania Miedzianowskich, mając nadzieję, że zmienią jeszcze swoje plany na przyszłość. Zawiadamia żonę swojego byłego kochanka, że Bartek wyjeżdża. Emilka jest w szoku. Od razu mówi o tym synowi Mirkowi (Maurycy Torbicz), bo nie zamierza niczego ukrywać przed nastolatkiem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Hubert Schultz wróci do Pierwszej miłości, by odzyskać Marysię? - WIDEO

- Bartek wyjeżdża... Nie wiadomo gdzie, ale chyba gdzieś daleko, bo zrezygnował z pracy - Emilka sama nie wierzy w to, co mówi. Ostatecznie w 2315 odcinku "Pierwszej miłości" postanawia zrobić wszystko, by powstrzymać męża przed wyjazdem. Jedzie do niego do Wrocławia i zapłakana staje w drzwiach jego mieszkania. Wzruszony Bartek od razu całuje Emilkę. W tej jednej chwili spełniają się bowiem wszystkie jego marzenia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: