SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

25.05.2016, godz. 07:23
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Tajemnice zniknięcie w serialu "Pierwsza miłość"! Krystian (Patryk Pniewski) ma dosyć życia we Wrocławiu i w 2313 odcinku "Pierwszej miłości" podejmuje decyzję o wyjeździe. Syn Michała (Wojciech Błach) Chłopak zostawia list pożegnalny i znika bez śladu. Co się stanie z Krystianem z "Pierwszej miłości"? Czy po ostatnich tragicznych wydarzeniach znów będzie chciał się zabić?

"Pierwsza miłość" odcinek 2313 - piątek, 3.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Dlaczego Krystian z "Pierwszej miłości" tak nagle decyduje się na ucieczkę od rodziny i przyjaciół? Chłopak ma sobą ciężkie przejścią. Dopiero co doszedł do siebie po próbie samobójczej, a już spadły na niego kolejne nieszczęścia. Przecież omal nie stracił ojca i matki.

Ewa (Ewa Gawryluk) stała się ofiarą bezwzględnego kochanka Zbyszka Prusa (Mariusz Zaniewski), który też aż trzy raz próbował zabić Michała. Nic dziwnego, że Krystian potrzebuje chwili oddechu. Ucieczka od rodziców i Melki (Ewa Jakubowicz) ma mu w tym pomóc.

Patrz: Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

W 2313 odcinku "Pierwszej miłości" odnaleziony przez Marysię pożegnalny list od Krystiana sprawia, że Michał po raz kolejny czuje się bezradny. Nagły wyjazd Krystiana bardzo przeżywa też Melka. Choć była dziewczyna Krystiana cały czas stara się ukryć, że bardzo mu na nim zależy, to Marysia zauważa jej smutek.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Co będzie z Krystianem z "Pierwszej miłości? Czy Michał i Marysia będą go szukać? A może chłopak sam wróci do rodziny? Tego widzowie dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: