SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian wyjeżdża z Ewą! Patryk Pniewski odchodzi z Pierwszej miłości?

Pierwsza miłość. Krystian wyjeżdża z Ewą! Patryk Pniewski odchodzi z Pierwszej miłości?

02.06.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Koniec Krystiana (Patryk Pniewski) w serialu "Pierwsza miłość"? Po ostatnich dramatycznych wydarzeniach związanych z walką Michała (Wojciech Błach) o życie, Krystian dochodzi do wniosku, że musi coś zmienić. Nie czuje się szczęśliwy we Wrocławiu, nie układa mu się z Melką (Ewa Jakubowicz) dlatego w 2313 odcinku "Pierwszej miłości" wyjeżdża razem ze swoją matką Ewą (Ewa Gawryluk). Krystian zostawia list pożegnalny, w którym wyjaśnia powody swojej decyzji. Po jego przeczytaniu Melka jest w rozpaczy. Czy wyjazd Krystiana oznacza, że Patryk Pniewski odchodzi z "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2313 - piątek, 3.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Krystian żegna się z "Pierwszą miłością", ale czy na zawsze? W 2313 odcinku "Pierwszej miłości" chłopak dochodzi do wniosku, że musi coś zmienić w swoim życiu. We Wrocławiu czuje się bardzo samotny, zupełnie jakby nie miał przyjaciół i rodziny.

Jego ojciec Michał zamieszkał z Marysią (Aneta Zając), a Melka wciąż zachowuje się tak, jakby nigdy nic ich nie łączyło. Seks z Martą (Joanna Jarmołowicz) miał mu pomóc poczuć się lepiej, ale Krystian zrozumiał, że nie może dłużej wykorzystać zakochanej w nim dziewczyny skoro nigdy nie odwzajemni jej uczuć. Bo prawda jest taka, że on wciąż kocha Melkę.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka żąda od Bartka rozwodu - ZWIASTUN

Decyzja Ewy, który postanowiła na jakiś czas wyjechać z Wrocławia za granicę, skłoniła Krystiana do tego, by do niej dołączyć. Powiedział matce, że nic go tu nie trzyma, że chce spróbować czegoś nowego. Nie ma przy tym poczucia, by porzucił ojca i przyjaciół. Bo tak naprawdę nie ma nikogo. Do Marty się nie odzywa, Melka traktuje go oschle, a Dominik (Tomasz Włosok) gdzieś zniknął.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

W 2313 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian pisze list pożegnalny, który zostawia w domu Michała i wyjeżdża nie wyjaśniając nikomu na jak długo. Odnaleziony przez Marysię list od Krystiana doprowadza do tego, że Michał po raz kolejny czuje się bezradny.

Krystian tłumaczy w nim ojcu, że ucieczka wydaje mu się jednym wyjściem z beznadziejnej sytuacji w jakiej się znalazł. Nagły wyjazd chłopaka jest ciosem dla Melki, która oszukuje samą siebie, że nic do niego nie czuje. Czytając list od Krystiana zalewa się łzami.

Czy wyjazd Krystiana wiąże się z odejściem z "Pierwszej miłości" Patryka Pniewskiego? Nic z tych rzeczy. Aktor zostaje w obsadzie i na pewno widzowie zobaczą go w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: