SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Emilka i Bartek rozwiodą się? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Emilka i Bartek rozwiodą się? - ZWIASTUN

02.06.2016, godz. 23:03
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Ten rozwód w serialu "Pierwsza miłość" już od dawna był przesądzony! Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) od ponad roku nie potrafią pokonać kryzysu w małżeństwie. Zdrada Bartka, który miał romans z Pauliną (Julia Pogrebińska), wciąż bardzo boli Emilkę. Do tego stopnia, że w 2313 odcinku "Pierwszej miłości" podejmuje niespodziewaną decyzję i żąda od Bartka rozwodu. Czy to koniec Emilki i Bartka w "Pierwszej miłości"? Zobaczcie zwiastun.

"Pierwsza miłość" odcinek 2313 - piątek, 3.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Bartek z "Pierwszej miłości" rozwiodą się? Niestety wygląda na to, że tego małżeństwa nie da już uratować. Nie pomogły im przecież terapia, wyprowadzka Bartka do Wrocławia, a nawet pojednanie z Pauliną i Norbertem (Łukasz Konopka), który zdecydowali się wziąć ślub. Podczas przyjęcia weselnego szwagra Emilka zobaczyła męża z Tolą (Anna Gzyra) i przykre wspomnienia wróciły.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Kiedy Bartek decyduje się wrócić do Wadlewa robi to nie tylko ze względu na syna Mirka (Maurycy Torbicz), cierpiącego z miłości teścia, Mariana Śmiałka (Paweł Okoński), ale przede wszystkim, by być bliżej Emilki. Od wyprowadzki Bartka do Wrocławia minęło już bowiem kilka miesięcy, a on wciąż myśli o żonie. Nie może przestać jej kochać i choć bardzo chce, nie potrafi rozpocząć nowego życia.

W 2313 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek znów spędzają miło czas. Spotykają się nawet z Pauliną i Norbertem, by obejrzeć ich zdjęcia ślubne. Przez moment Bartek ma nadzieję na odzyskanie rodziny i naprawienie stosunków z żoną. Wszystko jednak zmienia się kiedy Emilka zauważa wspólne zdjęcie Bartka i Toli oraz inną fotografię, na której siedzi sama przy stoliku.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

Po powrocie do domu Emilka podejmuje zupełnie niespodziewaną decyzję. Wybucha płaczem na samą myśl, że jej małżeństwo dobiega końca, ale czuje, że tak będzie najlepiej. - Nie chcę, żebyś z mojego powodu płakała. Już nigdy więcej... - zapewnia ją Bartek i podejmuje decyzję o powrocie do Wrocławia.

Wcześniej kolejny raz błaga żonę o wybaczenie, lecz ona nie jest w stanie znów mu zaufać. Bartek odjeżdża, lecz kilka minut później Emilka dzwoni do niego, więc zmienia zdanie i wraca do Wadlewa. Pada przed żoną na kolana.

- Przepraszam cię. Ja mam gdzieś Wrocław, mam gdzieś szpital. To całe moje bezsensowne życie. Mam dość, rozumiesz? Ja już tak nie chcę! Nie mogę tak dłużej. Chcę żebyśmy zaczęli wszystko od nowa, zapomnieli o tym co było. Ja to wszystko naprawdę jakoś uporządkuję. Jakoś to naprawię...

Zalana łzami Emilka żąda od męża rozwodu. - Dobrze. Chcesz to uporządkować i ruszyć do przodu, to ja tego też chcę. Dlatego uważam, że powinniśmy się rozwieść...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: