SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita, Radek i Samuel wpakują Teda do więzienia

Pierwsza miłość. Jowita, Radek i Samuel wpakują Teda do więzienia

01.06.2016, godz. 17:00
Pierwsza miłość. Samuel (Mariusz Zalejski), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Samuel (Mariusz Zalejski), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ipla.tv

Dni Teda (Sindre Sandemo) z serialu "Pierwsza miłość" na wolności są już policzone! Radek (Mateusz Banasiuk) i Samuel (Mariusz Zalejski) mają plan jak raz na zawsze pozbyć się bandyty, który jest tak nieobliczalny, że gotów jest zabić każdego kto nie pozwoli mu być z Jowitą (Joanna Opozda). W 2312 odcinku "Pierwszej miłości" prawnik Teda szykuje zasadzkę na psychopatę. Ale gangster nie jest głupi. Domyśla, że adwokat knuje coś za jego plecami.

"Pierwsza miłość" odcinek 2312 - środa, 2.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" wreszcie uwolnią się od Teda? Jedyna nadzieja w prawniku bandyty, który zaoferował im swoją pomoc, bo tak samo jako oni boi się, że wcześniej czy później Ted będzie chciał go zabić. W końcu już nie raz mu groził. A teraz jeszcze wziął na cel rodzinę Samuela.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

W tajemnicy przed ukochaną Radek dogadał się z prawnikiem, który wyznał mu prawdę o ciąży Jowity i o jej romansie z psychopatą. Tylko Samuel może zdobyć niezbite dowody na to, że Ted porwał i więził Jowitę w specjalnie wynajątej willi.

Są przecież nagrania w komputerze bandyty, po ujawnieniu których Ted może resztę życia spędzić w więzieniu. Problem polega jednak na tym, że prawnik trafił na listę wrogów Teda. Gangster już mu nie ufa, bo domyśla się, że adwokat coś kombinuje. Dlatego też otoczył swoją "opieką" rodzinę Samuela, która została w USA.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Jowita i Radek mają mało czasu, by z pomocą prawnika zadać Tedowi ostateczny cios. W 2312 odcinku "Pierwszej miłości" Samuel przygotowuje zeznania przeciwko Tedowi, które razem z Radkiem i Jowitą chcą złożyć na policji. Psychol cały czas bacznie obserwuje adwokata. W końcu wkracza do jego pokoju hotelowego i żąda, by pokazał mu swój telefon komórkowy. Samuel nie traci zimnej krwi, choć wie, że niewiele brakuje a Ted odkryje jego spisek z Radkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: