SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek rzuca ciężarną Jowitę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Radek rzuca ciężarną Jowitę - ZWIASTUN

01.06.2016, godz. 11:45
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Bolesny koniec związku w serialu "Pierwsza miłość"! Radek (Mateusz Banasiuk) ma już dosyć kłamstw Jowity (Joanna Opozda) i jej potajemnych spotkań z Tedem (Sindre Sandemo). A już najbardziej dobija go fakt, że to Ted jest ojcem dziecka Jowity. W 2311 odcinku "Pierwszej miłości" zarzuca ukochanej, że jest niezrównoważona psychicznie. Podczas ostrej awantury rzuca ciężarną Jowitę. Nie ufa jej, nie wierzy w ani jedno jej słowo dlatego nie chce dłużej z nią być.

"Pierwsza miłość" odcinek 2311 - środa, 1.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" rozstają się! Romans Jowity z Tedem, psychopatą, którą ją porwał i więził, a później chciał zabić Radka, nieplanowana ciąża, ciągłe kłamstwa okazały się zabójcze dla związku jednej z najbardziej lubianych par w serialu.

Patrz: Pierwsza miłość. Tola nowym prezesem firmy Artura Kulczyckiego

W 2311 odcinku "Pierwszej miłości" Radek nie może już dłużej ukrywać przed Jowitą, że wie, iż zawarła niebezpieczny układ z Tedem i zgodziła się sprzedać mu dziecko. W przypływie wściekłości zarzuca ukochanej, że zachowuje się jakby straciła rozum. - Jesteś porąbana, popieprzona! - krzyczy Radek, a zszokowana jego wybuchem Jowita stara się wytłumaczyć mu, że zrobiła to, by wreszcie uwolnić się od Teda, by go przechytrzyć i zapewnić sobie oraz Radkowi bezpieczeństwo.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Radek nie chce jednak słuchać już żadnych wyjaśnień Jowity. Teraz liczy się dla niego tylko to, że jego dziewczyna urodzi dziecko Teda. Żeby się upewnić pyta Jowitę wprost czy to Ted jest ojcem. - To jego dziecko? Jowita ze łzami w oczach prosi Radka o zrozumienie. - Przecież wiesz, że tak nie musi być... To wszystko można naprawić...

Ale chłopak nie chce o tym słyszeć. Kiedy słyszy odpowiedź Jowity, która stwierdza, że nie wie kto jest ojcem, defintywnie kończy ich związek. - Jak to? To ty chcesz to skończyć? - pyta z niedowierzeniem Jowita.
- Już to skończyłem... -
odpowiada Radek, który nie widzi już najmniejszych szans, by być z oszustką, która cały czas nim manipuluje i do której stracił zaufanie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: