SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek śledzi Jowitę i odkrywa jej kłamstwo - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Radek śledzi Jowitę i odkrywa jej kłamstwo - ZWIASTUN

31.05.2016, godz. 11:25
Pierwsza miłość. Samuel (Mariusz Zalejski), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Samuel (Mariusz Zalejski), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ipla.tv

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" jest w ciąży z Tedem (Sindre Sandemo), ale nie ma odwagi powiedzieć o tym Radkowi (Mateusz Banasiuk). Mało tego, wciąż nie przyznała się ukochanemu, że sprzedała swoje dziecko Tedowi, by raz na zawsze uwolnić się od gangstera. W 2310 odcinku "Pierwszej miłości" Radek odkrywa jednak prawdę. Samuel (Mariusz Zalejski), który jest prawnikiem Teda, uświadamia mu, że Jowita cały czas go oszukuje. Kłamstwo Jowity wychodzi na jaw kiedy Radek zaczyna ją śledzić.

"Pierwsza miłość" odcinek 2310 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Radek z "Pierwszej miłości" kolejny raz przekonuje się, że nie może ufać Jowicie. Nie dość, że za jego plecami dziewczyna dogaduje się z Tedem, którego zgodził się sprzedać swoje dziecko, to jeszcze pozwala Radkowi myśleć, że to on jest ojcem.

Dzięki Samuelowi, Radek poznaje prawdę o niebezpiecznym układzie Jowity i Teda. Początkowo nie wierzy, że jego ukochana jest zdolna do tego, by przehandlować dziecko w zamian za uwolnienie się od gangstera. Ale Samuel uświadamia mu, że Jowita o wielu rzeczach mu nie mówi. Są przecież nagrania z wilii Teda będące dowodem na to, że Jowita była kochanką psychopaty.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka żąda od Bartka rozwodu - ZWIASTUN

W 2310 odcinku "Pierwszej miłości" Samuel ujawnia Radkowi szczegóły umowy Jowity i Teda. Dlaczego prawnik to robi? Bo tak jak Radek chce się pozbyć bandyty. Zdaje sobie bowiem sprawę, że wcześniej czy później Ted i tak go zlikwiduje. Być może tak jak poświęcił swojego ochroniarza Wereszkę (Waldemar Kasta), który wziął na siebie całą winę Radka, by ten mógł wyjść z aresztu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Aby się przekonać o tym, czy Jowita faktycznie spotyka się z Tedem w jednym z hoteli, Radek postanawia ją śledzić. Przeżywa szok kiedy ukochana mówi mu przez telefon, że jest na spacerze, a tak naprawdę spotyka się z Tedem. Radek już nie ma żadnych wątpliwości, że Jowita cały czas oszukuje i nim manipuluje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: