SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek dowie się, że Jowita jest w ciąży z Tedem i sprzedała swoje dziecko - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Radek dowie się, że Jowita jest w ciąży z Tedem i sprzedała swoje dziecko - ZWIASTUN

27.05.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Kłamstwo Jowity (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw! W 2309 odcinku "Pierwszej miłości" Radek (Mateusz Banasiuk) dowie się od Samuela (Mariusz Zalejski), prawnika Teda (Sindre Sandemo), że to właśnie bandyta z USA jest ojcem dziecka Jowity. Samuel powie też Radkowi dlaczego tak szybko wyszedł z więzienia, a ochroniarz Wereszko (Waldemar Kasta) wziął winę na siebie. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2309 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Radek z "Pierwszej miłości" został aresztowany przez policję podczas próby ucieczki. Funkcjonariusze złapali Radka, który od kilku tygodni ukrywał się z Jowitą (Joanna Opozda) przed wymiarem sprawiedliwości. A wszystko po tym jak Ted oskarżył byłą kochankę i jej chłopaka o kradzież pieniędzy, wtargnięcie na teren jego domu i postrzelenie Wereszki. Ted zawarł jednak z Jowitą układ - oczyszczenie z wszystkich zarzutów w zamian za pełne prawo do opieki nad dzieckiem Jowity. W związku z tym Wereszko wziął całą winę na siebie.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

W 2309 odcinku "Pierwszej miłości" Radek wyjdzie z aresztu. Spróbuje się dowiedzieć, dlaczego wypuszczono go na wolność skoro Ted wniósł przeciwko niemu i Jowicie oskarżenie. Prawdę wyjawi mu Samuel, proponując jednocześnie współpracę. Prawnik Teda dobrze wie do czego jest zdolny bandyta dlatego chce pomóc Radkowi raz na zawsze się od niego uwolnić. Poza tym nie ufa Jowicie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

To od prawnika Radek dowie się, że Jowita jest w ciąży z Tedem, który chce kupić jej dziecko. Dogadał się już z nią w sprawie zrzeczenia się praw rodzicielskich. - Weź ty przejrzyj na oczy człowieku. To dziecko Teda. Jowita przehandlowała dziecko za wasze bezpieczeństwo! - powie współpracownik Teda. Samuel powie Radkowi, że Jowita zawarła układ z Tedem. Aby się o tym przekonać, chłopak postanawi ją śledzić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: