SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur Kulczycki odchodzi z firmy. 24-letni Maks nowym właścicielem Kulczycki Corporation - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur Kulczycki odchodzi z firmy. 24-letni Maks nowym właścicielem Kulczycki Corporation - ZWIASTUN

30.05.2016, godz. 11:51
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Maks (Jędrzej Wielecki)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Maks (Jędrzej Wielecki) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Firma Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" przechodzi w obce ręce! W 2309 odcinku "Pierwszej miłości"  Artur z przerażeniem odkrywa, że nowym właścicielem Kulczycki Corporation został 24-letni Maksymilian Rak (Jędrzej Wielecki). Już podczas pierwszego spotkania mężczyn dochodzi między nimi do spięcia. Artur unosi się honorem i odchodzi z firmy, w której miałby być zdegradowany do pozycji szeregowego pracownika.

"Pierwsza miłość" odcinek 2309 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ostatnie dramatyczne wydarzenia w rodzinie Kulczyckich związane z porwaniem Tomka (Oskar Wojciechowski) zmusiły Artura do sprzedaży większościowego pakietu akcji w swojej firmie. Tola (Anna Gzyra) ustaliła, że ich jedynym nabywcą jest Maksymilian Rak. A to oznacza, że choć Artur wciąż ma sporo udziałów w Kulczycki Corporation, to nowy szef może podejmować wszystkie decyzje.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek dowie się, że Jowita jest w ciąży z Tedem i sprzedała swoje dziecko - ZWIASTUN

W 2309 odcinku "Pierwszej miłości" Artur boleśnie przekonuje się o tym jak to jest być podwładnym we własnej firmie. Nie dość, że 24-latek żąda od Kulczyckiego i jego asystentki szczegółowych raportów i bilansów inwestycji z ostatnich kilku miesięcy, to jeszcze traktuje dawnego szefa jakby w przedsiębiorstwie był nikim.

Artur nie zamierza pozwolić na to, by chłopak bez doświadczenia ośmieszał go przed pozostałymi pracownikami. Tuż po rozmowie z nowym prezesem pakuje swoje rzeczy i odchodzi z firmy. Tola nie kryje zaskoczenia decyzją Kulczyckiego. Próbuje go zatrzymać, lecz na nic się to zdaje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Kilka godzin później Artur wraca do domu i informuje Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), że nie jest już prezesem Kulczycki Corporation. - Może da się coś jeszcze zrobić? - pociesza go żona. - Jedyne co mogę zrobić to odejść sam... - odpowiada Artur, który już jest pogodzony z tym, że stracił firmę, którą dostał w spadku po ojcu.

Plan restrukturyzacji, przedstawiony przez nowego właściciela Maksa zakłada, że nowym prezesem ma być Tola! Ale na tym nie koniec zmian. Bo była kochanka Artura stanie się ulubienicą 24-latka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: