SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek aresztowany! Ted uwolni chłopaka Jowity? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Radek aresztowany! Ted uwolni chłopaka Jowity? - ZWIASTUN

25.05.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" trafi za wtargnięcie do domu Teda (Sindre Sandemo) i postrzelenie ochroniarza Wereszko (Waldemar Kasta)! W 2307 odcinku "Pierwszej miłości" policja dopada Radka gdy ten wychodzi ze swojej kryjówki. Sytuacja chłopaka Jowity (Joanna Opozda) jest tak beznadziejna, że może mu pomóc tylko Ted. Ale ceną za wolność Radka jest dziecko, którego spodziewa się Jowita.

"Pierwsza miłość" odcinek 2307 - czwartek, 26.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" od kilku tygodni ukrywają się i uciekają przed policją, która ściga ich po tym jak Ted złożył na nich doniesienie. Były kochanek Jowity porwał ją, więził w swoim domu, ale był na tyle bezczelny, że wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Jak? Oskarżył Jowitę i Radka o to, że wtargnęli na teren jego domu i postrzelili Wereszkę.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Żeby wreszcie uwolnić się od Ted i przestać uciekać przed policją Jowita wstępnie zgodziła się wejść w niebezpieczny układ z bandytą. Ted zażądał od niej, by zrzekła się wszystkich praw do ich dziecka. - Dasz mi 100-procentową opiekę nad dzieckiem, a w zamian oczyszczę ciebie i Radka na policji z wszystkich zarzutów. I zniknę z waszego życia - postawił warunek gangster.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

Jowita nie ma pewności, że były kochanek znów jej nie oszuka. Jest jednak w sytuacji bez wyjścia - jeśli Ted wyda ją na policję, to Jowita wyląduje w więzieniu i tam urodzi dziecko. Zgodnie z planem Teda to Wereszko ma wziąć na siebie całą winę za to, co się stało w domu Teda. Ochroniarz zezna na policji, że wrobił Jowitę i Radka.

W 2307 odcinku "Pierwszej miłości" zanim Wereszko zgłasza się na policję funkcjonariusze dopadają Radka, który wychodzi z ukrycia, by odwiedzić Błażeja (Paweł Krucz) i powiedzieć mu, że będzie ojcem.  Radek jest bowiem przekonany, że dziecko, ktorego spodziewa się Jowita jest jego. Obawia się, czy zdoła zapewnić odpowiednią opiekę Jowicie i dziecku. Tymczasem Ted załatwia dziewczynie badania u lekarzy. Chce mieć pewność, że ich dziecko urodzi się zdrowe.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: