SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ted zabierze Jowicie dziecko? Niebezpieczny układ Jowity z bandytą

Pierwsza miłość. Ted zabierze Jowicie dziecko? Niebezpieczny układ Jowity z bandytą

24.05.2016, godz. 22:37
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" jest w ciąży i wie już, że ojcem jej dziecka jest Ted (Sindre Sandemo)! Czy przyzna się Radkowi (Mateusz Banasiuk), że to nie on będzie ojcem? W 2306 odcinku "Pierwszej miłości" były kochanek Jowity zmusza ją do kolejnego spotkania. Wiadomość o dziecku wpłynęła bowiem na zmianę jego planów. Do tej pory chciał zabić Radka, by zemścić się na Jowicie. Teraz jednak proponuje jej układ.

"Pierwsza miłość" odcinek 2306 - środa, 25.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Jowity z "Pierwszej miłości" jest skutkiem kilku nocy spędzonych z Tedem gdy bandyta ją porwał i więził w domu pod Wrocławiem. Kiedy Jowita zaczęła się źle czuć od razu pomyślała, że być może spodziewa się dziecka. Tylko przez moment wahała się kto jest ojcem. Niestety los zdecydował, że to z Tedem zaszła w ciążę.

Patrz: Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i będzie miał drugie dziecko?

Teraz przed Jowitą czas trudnych decyzji i wyborów, które mogą zdecydować nie tylko jej i dziecka, ale także Radka, którego Ted chce zabić. Kiedy Jowita mówi byłemu kochankowi, że jest z nim w ciąży, bandyta początkowo nie wierzy. Żąda od Jowity wykonania badań. Ale do czas porodu jest to niemożliwe. Ted ma mnóstwo wątpliwości czy Jowita mówi prawdę. W końcu wiele razy go oszukała, lecz tym razem postanawia dać wiarę jej słowom.

W 2306 odcinku "Pierwszej miłości" kolejny raz spotyka się z ukochaną, by powiedzieć jej, że chce być ojcem tego dziecka. Jest tylko jeden warunek - Jowita musi się zrzec praw do dziecka. Ted żąda od niej, żeby przekazała mu pełnię władzy rodzicielskiej. - Dasz mi 100-procentową opiekę nad dzieckiem, a w zamian oczyszczę ciebie i Radka na policji z wszystkich zarzutów. I zniknę z waszego życia - mówi bandyta.

Ale słowo Teda nie wystarcza Jowicie. Dziewczyna docieka jak Ted zamierza ich oczyścić z zarzutów wtargnięcia na jego posesję i postrzelenie ochroniarza Wereszko. Jowita nie ma pewności, że były kochanek znów jej nie oszuka. Nie ma jednak innego wyjścia - jeśli Ted wyda ją na policję, to Jowita wyląduje w więzieniu i tam urodzi dziecko.

- Chcę tego dziecka i dla niego jestem w stanie ci wybaczyć. Z mojej strony dotrzymam umowy - obiecuje Ted.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

W tajemnicy przed Radkiem Jowita wchodzi w niebezpieczny układ z Tedem. Stawką jest życie jej, dziecka i Radka. Bo Ted obiecuje, że nie zabije ukochanego Jowity. Chciał to zrobić, by móc patrzeć na dramat Jowity, ale teraz wszystko się zmieniło. Jej cierpienie nie przysłuży się przecież ich dziecku.

Tymczasem Radek podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Kupuje jej test ciążowy, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Jowita słowem mu nie wspomina, że zna już wynik...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: