SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita w ciąży z Tedem. Radek myśli, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita w ciąży z Tedem. Radek myśli, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

23.05.2016, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" w ciąży! Kto będzie ojcem dziecka Jowity? Radek (Mateusz Banasiuk) czy Ted (Sindre Sandemo)? Przyszła mama jest pewna, że to dziecko Teda. Początkowo nie mówi o ciąży Radkowi, który jednak w 2306 odcinku "Pierwszej miłości" domyśla się, że zostanie ojcem, że Jowita urodzi jego dziecko. Nie bierze pod uwagę, że to Jowita zaszła w ciążę z Tedem. Zobaczcie nowy zwiastun "Pierwszej miłości"

"Pierwsza miłość" odcinek 2306 - środa, 25.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Test ciążowy, który Jowita z "Pierwszej miłości" robi w tajemnicy przed Radkiem potwierdza jej najgorsze przypuszczenia. Spodziewa się dziecka, którego ojcem najpewniej jest Ted. Bezwzględny właściciel kasyna z USA, który ją porwał był przecież jej kochankiem. I choć dziewczyna sypiała też z Radkiem, to nie ma wątpliwości, że urodzi dziecko Teda.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika, ale zostawia list pożegnalny! Znów będzie chciał się zabić?

Kiedy bandyta kolejny raz łapie Jowitę w swoją pułapkę, dziewczynie nie pozostaje nic innego jak tylko powiedzieć mu prawdę o ciąży. W 2306 odcinku "Pierwszej miłości" za plecami Radka, Jowita wchodzi w niebezpieczny układ z Tedem.  Robi to, żeby ratować nie tylko siebie i dziecko, ale także Radka. Tymczsem jej ukochany podejrzewa, że będzie ojcem. Obawia się, czy zdoła zapewnić odpowiednią opiekę Jowicie i dziecku.

Patrz: Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

Tymczasem w 2307 odcinku "Pierwszej miłości" Ted załatwia dziewczynie pomoc specjalistów. Wie, że Jowita go nienawidzi, ale ma dziewieć miesięcy, by to zmienić. Musi jednak pozbyć się Radka, który już nie raz udowodnił, że dla Jowity zrobi wszystko. Wskutek kolejnych intryg Teda w 2308 odcinku "Pierwszej miłości" Radek trafia do aresztu.

Chcąc oczyścić Jowitę z zarzutów, Ted namawia swojego ochroniarza Wereszkę (Waldemar Kasta), aby zgłosił się na policję i wziął na siebie całą winę za strzelaninę. Wcześniej właściciel kasyna zgłosił na policji, że to Jowita i Radek chcieli go zabić. 

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: