SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian i Marta kochankami! Melka zazdrosna o byłego chłopaka

Pierwsza miłość. Krystian i Marta kochankami! Melka zazdrosna o byłego chłopaka

24.05.2016, godz. 11:45
Pierwsza miłość odc. 2305. Krystian (Patryk Pniewski), Melka (Ewa Jakubowicz), Marta (Joanna Jarmołowicz)
Pierwsza miłość odc. 2305. Krystian (Patryk Pniewski), Melka (Ewa Jakubowicz), Marta (Joanna Jarmołowicz) foto: ipla.tv

Na ten romans w serialu ""Pierwsza miłość" zanosiło się od dawna! Marta (Joanna Jarmołowicz) od dnia, w którym poznała Krystiana (Patryk Pniewski) chciała go zdobyć i wreszcie jej się udało. W 2305 odcinku "Pierwszej miłości" Marta i Krystian uprawiają seks w jego domu. Miłosną schadzkę przerywa im Melka (Ewa Jakubowicz), która wreszcie dowiaduje się co łączy jej przyjaciółkę i byłego chłopaka. I nie jest w stanie zapanować nad zazdrością.

"Pierwsza miłość" odcinek 2305 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Marta z "Pierwszej miłości" od samego początku jak pojawiła się w życiu Melki knuła jak zdobyć Krystiana. Były chłopak przyjaciółki wpadł jej w oko już podczas pierwszego spotkania. Uwodzicielskie sztuczki przez długi czas nie działały na Krystiana, który po rozstaniu z Melką nie chciał się pakować w nowy związek.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika, ale zostawia list pożegnalny! Znów będzie chciał się zabić?

W 2305 odcinku "Pierwszej miłości" Marta wykorzystuje okazję, że Krystian został sam w domu, bo jego ojciec Michał (Wojciech Błach) wyprowadził się do Marysi (Aneta Zając). Wpada do chłopaka z niezapowiedzianą wizytą i bez trudu zaciąga go do łóżka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

Kiedy później Melka odwiedza byłego chłopaka, by sprawdzić czy w niego wszystko w porządku przeżywa szok na widok Marty. Od razu zauważa, że między jej przyjaciółką a byłym chłopakiem coś zaszło. Marta specjalnie zapina przy Melce guziki od koszuli. Melka robi Krystianowi wymówki. Zupełnie jakby była o niego zazdrosna. Chłopak nie zamierza przepraszać, bo przecież jest wolny i może robić co chce i z kim chce.

- Wkurzona jesteś, bo wybrał mnie. Mam coś czego tobie brakuje... - mówi z triumfem Marta, a wściekła Melka wyrzuca ją za drzwi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: