SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita w ciąży wpada w pułapkę Teda - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita w ciąży wpada w pułapkę Teda - ZWIASTUN

20.05.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Ciąża Jowity (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" to efekt jej romansu z Tedem (Sindre Sandemo) czy z Radkiem (Mateusz Banasiuk)? W 2304 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita z przerażeniem odkrywa, że jest w ciąży. Test ciążowy potwierdza bowiem, że zostanie mamą. Zamiast się jednak cieszyć, wybucha płaczem. Nie wiem bowiem czyje to dziecko - Teda czy Radka. Jakby tego było mało, to Jowita wpada w zasadzkę, którą zastawia na nią Ted razem ze swoim ochroniarzem Wereszko (Waldemar Kasta).

"Pierwsza miłość" odcinek 2304 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita z "Pierwszej miłości" jest w ciąży, ale nie wie kto jest ojcem jej dziecka. W tym samym czasie sypiała bowiem i z Radkiem i z Tedem. Oczywiście ze swoim chłopakiem z miłości, a z byłym kochankiem, bezwzględnym bandytą z USA po to, żeby uwolnić się od niego gdy ją porwał i więził w domu na obrzeżach Wrocławia.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika, ale zostawia list pożegnalny! Znów będzie chciał się zabić?

W 2304 odcinku "Pierwszej miłości" właściciel kasyna rusza śladem Błażeja (Paweł Krucz), który jedzie do kryjówki Jowity i Radka, żeby ich ostrzec. Zakochani nawet nie podejrzewają, że Ted tak łatwo ich znajdzie.

Wkrótce bandyta dociera na miejsce, gdzie Jowita ukrywa się ze swoim chłopakiem. Wereszko obserwuje Jowitę gdy wychodzi z mieszkania, żeby w odpowiedniej chwili ją złapać. Co chce zrobić Ted? Oczywiście chodzi mu o zemstę za na Jowicie i Radku za to, że uciekli. Planuje zabić swoją byłą kochankę i Radka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Hubert wróci ze Szwecji! Były kochanek Marysi będzie o nią walczył z Michałem?

Kiedy Jowita robi test ciążowy, by upewnić się, że faktycznie spodziewa się dziecka, drży na samą myśl, że to Ted jest ojcem. Na razie nie chce mówić o tym Radkowi, bo musi jakoś uporać się z myślą, że zostanie mamą. Poza tym nie wie jak przekazać tę wiadomość ukochanemu skoro są spore szanse na to, że to dziecko Teda.

Żądny zemsty Ted znów porywa Jowitę. Jego ochroniarz zabiera ją do hotelu, w którym obaj się zatrzymali. Jowita zdaje sobie sprawę, że tym razem może nie uciec przed byłym kochankiem. Jedyną przepustką do wolności może być dla niej dziecko...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: