SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Czyje to dziecko? Kto jest ojcem - Radek czy Ted? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Czyje to dziecko? Kto jest ojcem - Radek czy Ted? - ZWIASTUN

20.05.2016, godz. 18:10
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Szokująca ciąża w serialu ""Pierwsza miłość"! Jowita (Joanna Opozda) zostanie mamą. W 2304 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita dowie się, że jest w ciąży. Nie będzie jednak wiedziała kto jest ojcem jej dziecka - Radek (Mateusz Banasiuk) czy Ted (Sindre Sandemo), były kochanek i gangster, przed którym ucieka razem z Radkiem. Zobaczcie zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2304 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Jowity z "Pierwszej miłości" poważnie skomplikuje życie przyszłej mamie, która wcale nie będzie się cieszyć z tego, że urodzi dziecko. Powód jest oczywisty - Jowita nie będzie pewna kto jest ojcem. W tym samym czasie sypiała przecież z dwoma mężczyznami - Radkiem i Tedem. Z tym drugim tylko po to, by się wydostać z jego pułapki. Ale to nie zmieni faktu, że obaj mają takie same szanse być ojcem dziecka Jowity.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur i Karol Weksler na tropie porywaczy Tomka - ZWIASTUN

Jowita dowie się o ciąży w najgorszym możliwym momencie. W 2304 odcinku "Pierwszej miłości" Ted wpadnie na trop kryjówki jej i Radka. Gangster będzie śledził Błażeja (Paweł Krucz), który postanowi spotkać się z przyjaciómi. Jowita i Radek uciekli przed Tedem, by uniknąć więzienia. Niebezpieczny były kochanek Jowity obciążył bowiem Radka winą za porwanie Jowity. Ją z kolei oskarżył o kradzież pieniędzy, które dał jej na leczenie w USA.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Natalia Avelon w gangu handlarzy dziećmi. To ona porwała Tomka

Ted poprzysiągł zemstę Jowicie i Radkowi. Kiedy uciekli razem z willi, w której ich więził, obiecał sobie, że nie spocznie póki ich nie złapie i nie zabije. W 2304 odcinku "Pierwszej miłości"  Ted odkryje kryjówkę zakochanych. Czy dojdzie do rozlewu krwi i żądny zemsty Ted sam wymierzy sprawiedliwość? Gangster zmieni swoje plany kiedy dowie się, że Jowita jest w ciąży i być może urodzi jego dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: