SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ted skrzywdzi Aśkę i Darię? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ted skrzywdzi Aśkę i Darię? - ZWIASTUN

20.05.2016, godz. 10:50
Pierwsza miłość. Adam Wereszko (Waldemar Kasta), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Adam Wereszko (Waldemar Kasta), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa/ Youtube

Koszmaru w serialu "Pierwsza miłość" ciąg dalszy! Ted (Sindre Sandemo) nie odpuści póki nie znajdzie Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk), którzy się przed nim ukrywają. W 2303 odcinku "Pierwszej miłości" bezwzględny kochanek Jowity zjawia się w mieszkaniu Aśki (Paulina Gałązka), Darii (Angelika Kujawiak) i Błażeja (Paweł Krucz). Jest coraz bliżej namierzenia ucieknierów. Błażej musi jak najszybciej ostrzec przyjaciół.

"Pierwsza miłość" odcinek 2303 - piątek, 20.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Od ucieczki Jowity i Radka z "Pierwszej miłości" minęło już parę tygodni, ale to nie oznacza, że Ted pogodził się z odejściem ukochanej. Razem ze swoim ochroniarzem Wereszko (Waldemar Kasta) próbuje ustalić gdzie jest Jowita.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

A ponieważ milioner z USA ma pieniądze i szerokie kontakty, to w 2303 odcinku "Pierwszej miłości: bez trudu dociera do dociera do mieszkania Królów. Podejrzewa, że przyjaciele Jowity i Radka na pewno wiedzą gdzie oni są.

Ponieważ drzwi otwiera mu Aśka, to od niej próbuje wyciągnąć jakieś informacje. Wmawia naiwnej Aśce, że jest dobrym znajomym jej przyjaciół i wprasza się do środka. - Poznaliśmy się jakiś czas temu z Radkiem i Jowitą...

Aśka bezmyślnie mówi, że Jowita i Radek wyjechali, ale nikt nie wie dokąd, bo do nikogo nie dzwonią. Daria podejrzewa, że tajemniczy gość coś ukrywa i może być niebezpieczny. Domyśla się, że Ted może ich skrzywdzić. Przy pierwszej nadarzającej się okazji dzwoni do Błażeja, by go ostrzec. - On tu jest, ten Ted. Oddzwoń do mnie, boję się...

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Błażej czym prędzej wraca do domu, ale mija się z Tedem. - Jest tutaj, był u mnie w domu. Muszę ich ostrzec - mówi Darii. I chwilę później kontaktuje się z Radkiem, by powiedzieć mu, że Ted podąża ich śladem i wcześniej czy później na pewno ich złapie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: