SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Beata otruje syna Lwa - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Beata otruje syna Lwa - ZWIASTUN

19.05.2016, godz. 13:30
Pierwsza miłość odc. 2302. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk)
Pierwsza miłość odc. 2302. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Tragiczny finał kolacji w serialu "Pierwsza miłość"! Beata (Katarzyna Ankudowicz) stara się jak może, by przezwyciężyć swoją niechęć do Jeremiego (Dominik Kowalczyk). Syn Lwa (Marcin Krawczyk) działa jej na nerwy, ale próbuje to ukryć. Dlatego w 2302 odcinku "Pierwszej miłości" zaprasza ukochanego razem z synem na kolację. Efekt ich rodzinnego spotkania jest taki, że Jeremi omal nie umiera otruty przez Beatę. Zobaczcie zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2302 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Beata i Lew z "Pierwszej miłości" przeżywają trudne chwile, ale nie przestali się kochać. Ich związek wisi jednak na włosku. A właściwie już się rozstali, bo po ostatniej kłótni, której powodem był syn Lwa, Beata powiedziała "koniec".

Uczucie okazuje się silniejsze niż uprzedzenia. W 2302 odcinku "Pierwszej miłości" Beata zaprasza Lwa z synem na pojednawczą kolację. Jeremi nie chce iść, ale Lew przekonuje syna, że Beata jest ważną częścią jego życia i chciałby, żeby ją polubił. Chłopiec, który słynie z tego, że robi Beacie głupie numery, tym razem postanawia zachowywać się bez zarzutu.

Patrz: Pierwsza miłość. Michał zginie? Zbyszek zabije Michała? - ZWIASTUN

Wieczór upływa w miłej atmosferze. Jeremi chwali zdolności kulinarne Beaty. Aż wreszcie zdobywa się na gest świadczący o tym, że akceptuje wybór ojca. Proponuje Beacie zawieszenie broni. Kobieta jest szczęśliwa, że wreszcie wszystko zaczyna się układać. Ma przy sobie ukochanego i wygląda na to, że polubi jego syna.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

Wszystko zmienia się jednak kiedy w 2302 odcinku "Pierwszej miłości" Jeremi próbuje sałatki z selerem, którą serwuje na kolację Beatą. Chłopiec nagle zaczyna się dusić, robi się blady i mdleje. Lew śpieszy mu z pomocą, bo okazuje się, że to reakcja alergiczna na seler. Beata jest przerażona tym co się dzieje. Wie, że po tym jak chciała otruć Jeremiego może raz na zawsze stracić Lwa.

Kiedy syn Lwa odzyskuje przytomność przysięga Beacie, że zemści się przy najbliższej okazji za to, że chciała go zabić...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: