SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek odnaleziony! Artur oddaje syna Kindze

Pierwsza miłość. Tomek odnaleziony! Artur oddaje syna Kindze

18.05.2016, godz. 18:05
Pierwsza miłość odc. 2301. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Tomek (Oskar Wojciechowski)
Pierwsza miłość odc. 2301. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski), Tomek (Oskar Wojciechowski) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Wielka radość w serialu "Pierwsza miłość"! Po wielu dniach poszukiwań Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) odnajduje porwanego Tomka (Oskar Wojciechowski). W 2301 odcinku "Pierwszej miłości" po ucieczce z domu Sylwii (Natalia Avelon) Tomek wpada w ręce jednego z porywaczy. Ale na szczęście Artur jest w pobliżu i ratuje syna. Po kilku dramatycznych godzinach niepokoju Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) może wreszcie przytulić Tomka. W tej wzruszającej chwili dziękuje Arturowi za odnalezienie jej syna.

"Pierwsza miłość" odcinek 2301 - środa, 18.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Koszmar Kulczyckich z "Pierwszej miłości" dobiega końca. W 2301 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Karol Weksler nie mają już wątpliwości, że to Sylwia jest zamieszana w porwanie Tomka. Gdy docierają do jej domu zastają tajemniczego Niemca (Józef Mika), który jak się szybko okazuje jest klientem Sylwii i płaci jej za adopcję Tomka. Mężczyzna chce kupić chłopca, by ratować śmiertelnie chorego syna. Tylko Tomek może ocalić mu życie.

Patrz: Pierwsza miłość. Hubert wróci ze Szwecji! Były kochanek Marysi będzie o nią walczył z Michałem?

Niemiec bierze Artur i Karola za ludzi Sylwii! Z jego słów wynika, że Tomek zaginął. Sylwia nie chce się przyznać do porwania chłopca. Wtedy jej syn (Marcel Krawczyk) mówi im całą prawdę. To on pomógł Tomkowi w ucieczce. Artur rusza za Tomkiem, którego ściga też jeden z współpracowników Sylwii. Na szczęście Kulczycki zjawia się w samą porę. Rzuca się na porywacza i uwalnia Tomka.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

W 2301 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek jest już bezpieczny ze swoim ojczymem. Jego dramat właśnie się kończy. Artur czym prędzej zabiera syna do Kingi, która czeka na nich w pobliskim hotelu. Na widok Tomka wzruszona Kinga nie kryje łez. Przytula swojego syna, którego znów ma blisko siebie. Dziękuje też Arturowi za uratowanie jej syna. Tragedia jaką przeżyli pozwala Kindze zapomnieć o zdradzie Artura. Przez to, co się stało, zrozumiała bowiem jak bardzo kocha męża...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: