SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur odnajdzie Tomka zanim złapią go porywacze? Dramatyczne poszukiwania Tomka

Pierwsza miłość. Artur odnajdzie Tomka zanim złapią go porywacze? Dramatyczne poszukiwania Tomka

17.05.2016, godz. 16:45
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Artur (Łukasz Płoszajski), Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Artur (Łukasz Płoszajski), Karol Weksler (Karol Strasburger) foto: ATM Grupa

Ucieczka Tomka (Oskar Wojciechowski) z serialu "Pierwsza miłość" zbiega się w czasie z dotarciem Artur (Łukasz Płoszajski) i Karola Wekslera (Karol Strasburger) do domu Sylwii (Natalia Avelon). W 2301 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek ucieka przed porywaczami, a w tym czasie Kulczycki rozpoczyna poszukiwania syna. Czy Artur wreszcie odnajdzie Tomka zanim dopadną go ludzie Sylwii?

"Pierwsza miłość" odcinek 2301 - środa, 18.05.2016, w Polsacie o godz. 18

Artur i Karol z "Pierwszej miłości" są już od krok od ustalenia gdzie jest Tomek! To zasługa Wekslera, który nie uwierzył słowom Sylwii gdy porywaczka okłamała ich, że chłopiec jest przetrzymywany przez parę Niemców na obrzeżach miasta. Karol wyczuł, że Sylwia kłamie, a jej syn (Marcel Krawczyk) coś ukrywa.

Na widok zdjęcia Tomka i ogłoszenia o jego zaginięciu nagle zaczął się denerwować. W 2300 odcinku "Pierwszej miłości" syn Sylwii pomógł Tomkowi w ucieczce z domu gdzie był przetrzymywany tuż przed tym jak miał trafić do adopcji.

Patrz: Pierwsza miłość. Hubert wróci do Marysi i zniszczy jej ślub z Michałem?

Późnym wieczorem Tomek wymknął się z pokoju, przez nikogo niezauważony wybiegł na ulicę. Pech chciał, że akurat w tym momencie Karol się odwrócił i nie zauważył Tomka. To jednak nie zmienia faktu, że Weksler obserwuje dom Sylwii. Przeczucie podpowiada mu, że tajemnicza kobieta jest zamieszana w porwanie Tomka.

W 2301 odcinku "Pierwszej miłości" Artur z Karolem wchodzą do domu, gdzie więziono Tomka. Wybierają dogodny moment, bo Sylwia właśnie mówi swojemu klientowi, że chłopiec, którego chciała mu sprzedać, nagle zniknął. Sylwia zapewnia mężczyznę, że jej ludzie już szukają dziecka. - To znaczy, że nie robią tego wystarczająco dobrze! - oburza się Niemiec.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

Na widok Artura i Karola pyta ich wprost, czy znaleźli chłopca. Kulczycki nie rozumie zbyt dobrze po niemiecku, ale orientuje się, że chodzi o Tomka. więc pyta go czy pomoże mu odnaleźć dziecko. Tym razem Artur nie daje się zwieść Sylwii. Żąda informacji o swoim synu.

W końcu porywaczka mówi mu, że Niemiec przyjechał, by kupić Tomek, bo jego dziecko umiera, a chłopiec był ostatnią szansą. Za uciekającym Tomkiem ruszają ludzie Sylwii. Artur także rozpoczyna się dramatyczny pościg  za synem, bo wie, że grozi mu niebezpieczeństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: