SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Artur odnajdzie Tomka? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Artur odnajdzie Tomka? - ZWIASTUN

13.05.2016, godz. 18:48
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Tomek (Oskar Wojciechowski)
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Tomek (Oskar Wojciechowski) foto: ATM Grupa

Tomek (Oskar Wojciechowski) z serialu "Pierwsza miłość" odnajdzie się! Po wielu dniach poszukiwań Artur (Łukasz Płoszajski) i Karol Weksler (Karol Strasburger) wpadną w końcu na trop porywaczy Tomka z gangu handlującego dziećmi gdzie szefową jest tajemnicza Sylwia (Natalia Avelon). W 2300 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek wykorzysta okazję i ucieknie przestępcom. Kiedy Artur i Weksler dotrą na miejsce gdzie był uwięziony Tomek po chłopcu nie będzie już śladu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2300 - wtorek, 17.05.2016, w Polsacie o godz. 18

Ucieczka Tomka z "Pierwszej miłości" z domu skończyła się wyjątkowo dramatycznie. Syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura padł ofiarą porywaczy, którymi są przestępcy z gangu handlujący dziećmi w Niemczech. Wśród nich prym wiedzie tajemnica Sylwia. Ale jej wspólnikami są m.in. Antoni (Michał Breitenwald), który uprowadził chłopca w miejscowości Klutajny.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Poszukiwania porwanego Tomka trwają już od wielu dniu, ale Artur i Karol Weksler są coraz bliżej odkrycia prawdy co się stało z Tomkiem i gdzie teraz jest. Na szczęście Tomek wreszcie zorientuje się, że Sylwia, która wciąż obiecuje mu, że odwiezie go do rodziców nie ma dobrych zamiarów. Porywaczka zacznie załatwiać nielegalną adopcję w Niemczech. Jej celem jest bowie sprzedanie Tomka nowym rodzicom adopcyjnym za bardzo duże pieniądze.

Patrz: Pierwsza miłość. Natalia Avelon w gangu handlarzy dziećmi. To ona porwała Tomka

Dopiero w 2300 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Weksler staną twarzą w twarz w Sylwią. Nie będą jednak wiedzieli, że to ona stoi za porwaniem Tomka. W zamian za sporą sumę pieniędzy otrzymają od nieznajomej kobiety informację w sprawie miejsca pobytu Tomka. Okaże się jednak, że to fałszywy trop. Tymczasem Tomek, który domyśli się, że jest w niebezpieczeństwie spróbuje uciec porywaczom. Wreszcie otworzy się przed nim szansa ucieczki.

Kiedy Artur i Karol dotrą w końcu do mieszkania, w którym więziono Tomka, odkryją, że chłopak uciekł. W 2301 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki rozpocznie dramatyczne poszukiwanie syna. Jeszcze tego samego dnia odnajdzie Tomka i zabierze go ze sobą do Kingi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: