SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał przeżyje! Zbyszek bezkarny za napaść na Michała

Pierwsza miłość. Michał przeżyje! Zbyszek bezkarny za napaść na Michała

13.05.2016, godz. 07:15
Pierwsza miłość. Piasecki (Robert Wrzosek), Wilk (Piotr Biedroń), Zbyszek (Mariusz Zaniewski), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Piasecki (Robert Wrzosek), Wilk (Piotr Biedroń), Zbyszek (Mariusz Zaniewski), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Michał (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" nie umrze! W 2298 odcinku "Pierwszej miłości" lekarze uratują Michałowi życie po tym jak Zbyszek (Mariusz Zaniewski) próbował go udusić w szpitalu. Bezwzględny były kochanek Ewy (Ewa Gawryluk) nie trafi za kratki, bo jako były policjant może liczyć na wsparcie innych funkcjonariuszy, którzy tuszują jego przestępstwa. Z pomocą Marysi (Aneta Zając) nieoczekiwanie przyjdzie jednak Wilk (Piotr Biedroń), partner Piaseckiego (Robert Wrzosek), przyjaciela Zbyszka z policji.

"Pierwsza miłość" odcinek 2298 - piątek, 13.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Dramatyczne sceny w "Pierwszej miłości"! Kolejny raz Michał będzie bliski śmierci po tym jak został bestialsko zaatkowany przez Zbyszka. Brutal i psychopata próbował udusić Michała, by ten nigdy nie złożył przeciwko niemu zeznań na policji.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Czy syn Kingi i Artura się odnajdzie?

W 2298 odcinku "Pierwszej miłości" lekarze uratują Michałowi życie. W szpitalu pojawią się Marysia, Ewa i Krystian (Patryk Pniewski), którzy znów będą pełni strachu o to, że Michał umrze. Szybko stanie się jasne, że Michał stał się celem ataku Zbyszka, który jak gdyby nigdy nic wszedł na oddział tylko w jednym celu - by zabić.

Kiedy stan Michała poprawi się na tyle, że minie zagrożenie życia, Marysia postanowi zgłosić napaść na policję. Zbyt wiele krzywd wyrządził już Zbyszek, by dalej bezkarnie mógł cieszyć się wolnością. Niestety nie jest to łatwo, bo jak zwykle nie będzie żadnych dowodów na winę Zbyszka. Po stronie psychola stanie bowiem jego bliski znajomy z policji, Piasecki.

Marysia bezskutecznie będzie chciała zgłosić na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Zbyszka. Nikt jednak nie zechce z nią nawet rozmawiać. Piasecki zignoruje Marysię. - Jak długo będziecie kryć Prusa. Mam to zgłosić do prokuratury? Tego chcecie? Zaskarżę was! - rzuci wściekle do policjanta.

Tymczasem mężczyźnie uda się odnaleźć Ewę w hotelu. Zdobędzie jej numer telefonu i kolejny raz zacznie jej grozić, że jeśli do niego nie wróci, to gorzko tego pożałuje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Nieoczekiwanie policjant Wilk spróbuje przekonać Piaseckiego, że nie ma sensu dłużej kryć Zbyszka. - Czemu nic nie robimy? Prus przesadził, wiesz o tym...
- Uważaj - ostrzeże go partner. Ale Wilk tak tego nie zostawi. Wieczorem zjawi się w mieszkaniu Marysi, by zaoferować jej swoją pomoc. - Może wylecę z roboty, ale nie zostawię tej sprawy. Prus musi za wszystko odpowiedzieć! Wilk znajdzie dowody na to, że w przeszłości Zbyszek dopuścił się już karalnych czynów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: