SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur ścigany przez policję w sprawie porwania Tomka

Pierwsza miłość. Artur ścigany przez policję w sprawie porwania Tomka

13.05.2016, godz. 12:30
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Tomek (Oskar Wojciechowski)
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Tomek (Oskar Wojciechowski) foto: ATM Grupa

Porwanie Tomka (Oskar Wojciechowski) z serialu "Pierwsza miłość" wciąż kryje wiele tajemnic, ale Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) nie ustaje w wysiłkach, by odnaleźć syna! Sprawy jednak się komplikują kiedy w 2298 odcinku "Pierwszej miłości" policja ustala, że Artur utrudnia śledztwo, a Antoni (Michał Breitenwald), jeden z gangu porywaczy, oskarża Kulczyckiego o to, że go pobił i zmuszał do współpracy. Czy Tomek z "Pierwszej miłości" się odnajdzie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2298 - piątek, 13.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Prywatne śledztwo Artur i Karola Wekslera (Karol Strasburger) z "Pierwszej miłości" w sprawie porwania Tomka napotyka na komplikacje. Kulczycki ma już w garści Antoniego i jego wspólnika Siwego (Robert Chmielewski), którzy mają ich doprowadzić do szefa gangu handlującego dziećmi, lecz do akcji wkracza policja. Kryminalni psują plany Artura, który działając na własną rekę był już blisko odnalezienia Tomka.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Czy syn Kingi i Artura się odnajdzie?

W 2298 odcinku "Pierwszej miłości" Artur dzwoni do Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), by uprzedzić ją, że nieprędko wróci do domu. Nie mówi jej jednak o żadnych szczegółach. - Byłam na policji. Złapali tego Antoniego. W telewizji mówili. Nie chcieli mi nic powiedzieć. Zatrzymali go i na pewno przesłuchują. To on im powie gdzie jest Tomek. Wracaj... Co się dzieje? Gdzie ty jesteś? - Kinga prosi męża, żeby znów byli razem.

- Wrócę. Przepraszam za wszystko, bardzo cię kocham... - mówi Artur. A w oczach Kingi od razu pojawiają się łzy. - Artur chcę żebyś wrócił do domu. Ja wiem, że jest ciężko, ale to wszystko zaraz się skończy. Przyjedź musimy być razem... Kulczycki szybko kończy rozmowę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Kilka godzin później w mieszkaniu Kingi zjawia się policjant z grupy śledczej szukającej Tomka. Tym razem jednak próbuje ustalić gdzie jest Artur. - Szukamy pani męża? Ma pani z nim jakiś kontakt?
- A co chodzi?

- Zatrzymany zeznał, że pani mąż w towarzystwie innego mężczyzny pobił i przetrzymywał go usiłując zmusić do współpracy. Pan Artur Kulczycki utrudnia śledztwo. To wie pani gdzie jest czy nie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: