SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek nie wie, że go porwali! Syn Kingi i Artura uwięziony przez Sylwię

Pierwsza miłość. Tomek nie wie, że go porwali! Syn Kingi i Artura uwięziony przez Sylwię

12.05.2016, godz. 11:15
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Tomek (Oskar Wojciechowski)
Pierwsza miłość. Sylwia (Natalia Avelon), Tomek (Oskar Wojciechowski) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Porwany Tomek (Oskar Wojciechowski) z serialu "Pierwsza miłość" nie zdaje sobie sprawy w jak wielkim jest niebezpieczeństwie! W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" Sylwia (Natalia Avelon), szefowa gangdu handlującego dziećmi, która więzi go w swoim domu w Niemczech, wmawia chłopcu, że lada chwila wróci do rodziców. Tomek chce zadzwonić do Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) lecz Sylwia okłamuje go, że rodzice są na niego źli za ucieczkę z domu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2297 - czwartek, 12.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ucieczka Tomka z "Pierwszej miłości" z domu skończyła się porwaniem! Syn Kingi i Artura decydując się na opuszczenie rodziców chciał ich zmusić do tego, by się pogodzili i zrezygnowali z rozwodu. Wpadł jednak w ręce porywaczy z gangu przestępców, którzy sprzedają dzieci do adopcji do Niemiec. I choć brzmi to niewiarygodnie, to Tomek nie wie, że został porwany.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Czy syn Kingi i Artura się odnajdzie?

W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" chłopiec próbuje się dowiedzieć od swojej nowej opiekunki dlaczego jeszcze nie może wrócić do domu. Sylwia bez trudu wmawia mu, że kontaktowała się już z jego rodzicami, ale do czasu aż Kinga i Artur się po niego nie zgłoszą, musi zostać z nią. - Nie chciałam, żeby ci było przykro, ale twoi rodzice pogniewali się za to, że uciekłeś - okłamuje go porywaczka.

Tomek nie wierzy jednak jej słowom. Wie, że rodzice się o niego martwią. - Próbowałam ich przekonać, załagodzić sytuację, ale mówili, że bardzo się na tobie zawiedli i że ci nie wybaczą. Ale nie martw się na pewno im przejdzie. Zrobię co będę mogła - zapewnia go Sylwia. 
- I nie chcieli nawet do mnie zadzwonić? Pogadać?
- Daj im trochę czasu
- Chcę do nich zadzwonić
- Dobrze, później zadzwonisz i sam się przekonasz. Ale musiałam cię uprzedzić - stwierdza Sylwia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Tymczasem Artur i Karol Weksler (Łukasz Płoszajski), który od kilku dni szukają Tomka, cały czas depeczą porywczom po piętach. W ich ręce wpadli już przestępcy Antoni (Michał Breitenwald) i Siwy (Robert Chmielewski), ale oni są tylko marionetkami w rękach Sylwii. Zajmują się dostarczaniem ich dzieci, które potem sprzedaje do adopcji.

W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" Artur przekupuje Siwego, by wystawił mu swojego szefa. Porywcza dzwoni do Sywlii i umawia się z nią na spotkanie. Jednak wszystko komplikuje policja, która w wyznaczonym miejscu łapie poszukiwanego listem gończym Antoniego. Na widok funkcjonariuszy Sylwia odjeżdża. Artur i Karol nawet nie zauważają podejrzanej kobiety...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: