SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Natalia Avelon w gangu handlarzy dziećmi. To ona porwała Tomka

Pierwsza miłość. Natalia Avelon w gangu handlarzy dziećmi. To ona porwała Tomka

06.05.2016, godz. 10:20
Natalia Avelon
Natalia Avelon foto: AKPA/ ATM Grupa

Natalia Avelon w serialu "Pierwsza miłość" stoi za porwaniem Tomka (Oskar Wojciechowski)! Polsko-niemiecka aktorka od 2297 odcinka "Pierwszej miłości" będzie wcielać się w postać Sylwii, członkini gangu handlującego dziećmi, która porwała Tomka i wywiozła go do Niemiec, by sprzedać go potem na nielegalnym rynku adopcyjnym. Natalia Avelon zyskała olbrzymią popularność dzięki duetowi z Ville Valo, z którym zaśpiewała piosenkę "Summer wine".

"Pierwsza miłość" odcinek 2297 - czwartek, 12.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Natalia Avelon, która naprawę nazywa się Natalia Siwek, pochodzi z Wrocławia, ale na stałe mieszka w Niemczech gdzie gra w wielu produkcjach. Aktorka, która dołącza do obsady "Pierwszej miłości" jest też piosenkarką. Jej duet z Ville Vallo, czyli piosenka "Summer wine" była hitem list przebojów przez miesięcy.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita i Radek ukrywają się przed Tedem. Nigdy nie wrócą do Wrocławia? - ZWIASTUN

W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" widzowie po raz pierwszy zobaczą Natalię Avelon w roli Sylwii, która stoi za porwaniem Tomka. Kobieta jest bowiem członkiem gangu sprzedającego dzieci do adopcji w Niemczech. To w jej mieszkaniu w Niemczech będzie więziony syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura. Czy Tomkowi uda się uciec porywaczom? A może Artur odnajdzie syn nim przestępcy sfinalizują nielegalną adopcję?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Kulczyki wpadnie na trop porywaczy Tomka i będzie próbował przekupić jednego z nich, Antoniego (Michał Breitenwald), by wystawił mu swojego szefa. Gdy wspólnie z Karolem Wekslerem (Karol Strasburger) przyjadą na umówione miejsce, niespodziewanie zjawi się tam policja.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Posłuchaj PIOSENKI Natalii Avelon "Summer wine" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: