SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał umrze po ataku Zbyszka? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Michał umrze po ataku Zbyszka? - ZWIASTUN

11.05.2016, godz. 22:30
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czy Michał (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" umrze? W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) odbierze wstrząsający telefon ze szpitala, że Michał jest bliski śmierci. Chociaż ostatnio stan ukochanego Marysi się poprawił, bo przecież wybudził się ze śpiączki i odzyskał pełną świadomość, to teraz nastąpi gwałtowne pogorszenie. A wszystkiemu winny Zbyszek (Mariusz Zaniewski), który kolejny raz zaatkuje Michała. Tym razem będzie chciał go udusić w szpitalu. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2297 - czwartek, 12.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Po tym jak Michał z "Pierwszej miłości" został brutalnie pobity przez Zbyszka wydawało się, że już nic gorszego nie może go spotkać. A jednak! Były kochanek Ewy (Ewa Gawryluk), który okazał się psychopatą i damskim bokserem postanowi raz na zawsze pozbyć się Michała. Dlaczego? Żeby nie obciążył go swoimi zeznaniami.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Wróci do Kingi i Artura?

Marysia ostrzega bowiem Zbyszka, że wcześniej czy później pójdzie siedzieć do więzienia za to co zrobił. Niech lepiej cieszy się wolnością, póki może. Michał zamierza złożyć zeznania. Ma świadków bójki w barze, którzy widzieli jak Zbyszek jednym ciosem powala Michała.

Były policjant jest jednak pewny, że nie trafi za kratki, bo nie ma żadnych dowodów na jego winę.
- Monitoring widziałem. Wiesz co widać na nagraniu - Krystian zaczął, pierwszy do mnie wystartował z łapami. Było ich dwóch, musiałem się bronić. Michał oberwał, nieszczęśliwie upadł, zdarza się... - Zbyszek już czuje się wygranym.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Jednak Marysia się nie poddaje i grozi mu, że spotkają w sądzie - Chcesz żebym zniknął? Pomóż mi odzyskać Ewę. Zabiorę ją stąd, będziesz ją miała z głowy! - stawia jej warunek Zbyszek. - Naprawdę jesteś chory - stwierdza oburzona Marysia.

W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" Zbyszek kolejny raz pokazuje na co go stać. Marysia i Ewa spotykają się z prawnikiem. Chcą się dowiedzieć, jakie są szanse na to, aby Zbyszek trafił za kratki. Tymczasem pewny swego zwycięstwa Zbyszek zjawia się u Michała w szpitalu. Rzuca się na niego i zaczyna dusić.

Całe szczęście w porę zjawiają się lekarze, którzy rozpoczynają reanimację. Marysia odbiera telefon ze szpitala, że jej ukochany jest umierający. Pod wpływem tej wiadomości nagle mdleje...

O tym czy Michał przeżyje, a Zbyszek poniesie w końcu karę za to, że dwa razy próbował go zabić widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości". Już teraz możemy ujawnić, że Michał znów będzie o krok od śmierci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: