SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur nie wróci do Kingi dopóki nie odnajdzie Tomka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur nie wróci do Kingi dopóki nie odnajdzie Tomka - ZWIASTUN

10.05.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość. Antoni (Michał Breitenwald), Karol (Karol Strasburger), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Antoni (Michał Breitenwald), Karol (Karol Strasburger), Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Czy Artur (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" odnajdzie Tomka (Oskar Wojciechowski)? Wydaje się, że Kulczycki jest coraz bliżej osiągnięcia celu. Złapał już Antoniego (Michał Breitenwald), jednego z porywaczy swojego syna, a w w 2296 odcinku "Pierwszej miłości" w jego ręce wpada kolejny przestępca. Artur i Karol Weksler (Karol Strasburger) groźbami wymuszają na porywaczach informacje gdzie jest Tomek i co z nim zrobili.

"Pierwsza miłość" odcinek 2296 - środa, 11.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Porwanie Tomka z "Pierwszej miłości" kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic. Nie wiadomo kto dokładnie stoi za upowadzeniem syna Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), którego Artur kocha jak własne dziecko.

Z ustaleń policji wynika, że Antoni, przestępca, który zabrał Tomka gdy chłopiec włóczył się po osiedlu w miejscowości Klutajny, to przemytnik, który działa w gangu handlującym dziećmi w Niemczech. Ale porywacz Tomka nie działa sam. Ma przecież wspólników. Po tym jak Arturowi i Karolowi udało się złapać Antoniego wydaje się, że odnalezienie Tomka to kwestia pary godzin. Nic bardziej mylnego.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

W 2296 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki i Weksler zabierają porywacza do hotelu, w któym biją go o zmuszają do wyznania prawdy gdzie jest Tomek. Zastraszony przez nich porywacz idzie na współpracę. Dzięki temu Artur i Karol zastawiają pułapkę na kolejnego przestępcę.

Przystawiając bandytom pistolet do głów Artur zdobywa cenne informacje. - Gdzie zabieracie dzieci? - pyta porywaczy. - Najpierw do Niemiec, a potem nie wiem... - mówi wspólnik Antoniego.
- Od razu do Niemiec? - Wekslerowi nie chce się wierzyć, że przestępcy tak szybko wiewieźli Tomka za granicę.
- Czasem rozwożą dzieci po całej Polsce - dodaje porywacz.

Patrz: Pierwsza miłość. Natalia Avelon w gangu handlarzy dziećmi. To ona porwała Tomka

Antoni zapewnia Artura i Karola, że nic więcej nie wiedzą, bo to nie oni stoją na czele gangu, który handluje dziećmi. - Czego jeszcze chcecie? Wszystko powiedzieliśmy! Wściekły Kulczycki jest gotów nawet zabić, byle tylko odnaleźć syna. - No widzisz to nerwy, bo to jego syna porwaliście - ostrzega porywaczy Weksler.

Kilka godzin później zapłakana Kinga dzwoni do męża, by dowiedzieć się co się z nim dzieje. - Artur gdzie jesteś? Boję się... Kulczycki uspokojana żonę, ale jednocześnie przyznaje, że nie wróci póki nie odnajdzie Tomka.

W 2297 odcinku "Pierwszej miłości" pojawia się nowa bohaterka, którą gra Natalia Avelon. Sylwia należy do gangu, który zajmuje się handlem dzieci i to ona stoi za porwaniem Tomka. Obiecuje chłopcu, że odwiezie go do rodziców, a do niej trafił przez pomyłkę.

Czy Tomek zorientuje się, że Sylwia nie ma dobrych zamiarów i ucieknie porywaczom? A może Artur odnajdzie wcześniej syna?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: