SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał nie umrze, ale będzie miał uszkodzony mózg - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Michał nie umrze, ale będzie miał uszkodzony mózg - ZWIASTUN

09.05.2016, godz. 21:02
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Przerażająca diagnoza w serialu "Pierwsza miłość"! Po brutalnym pobiciu przez Zbyszka (Mariusz Zaniewski) ciężko ranny Michał (Wojciech Błach) wciąż nie odzyskał przytomności. W 2295 odcinku "Pierwszej miłości" choć otwiera oczy, to nie ma z nim żadnego kontaktu. Lekarzy uprzedza Marysię (Aneta Zając), Krystiana (Patryk Pniewski) i Ewę (Ewa Gawryluk), że choć Michał nie umrze, to do końca życia może pozostać "warzywem", bo jego mózg jest uszkodzony. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2295 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Co będzie z Michałem z "Pierwszej miłości"? Czy narzeczony Marysi przeżyje i wyzdrowieje? Niestety obrażenia mózgu jakie Michał doznał po brutalnym pobiciu przez Zbyszka mogą skazywać go na powolną wegetację aż do końca jego życia.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur i Karol Weksler na tropie porywaczy Tomka - ZWIASTUN

W 2295 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia wciąż czuwa przy łóżku ukochanego w szpitalu w nadziei na to, że Michał się ocknie i powie jej choćby jedno słowo. Jednak sama wiara Marysi nie wystarcza. Wyniki badań Michała wskazują bowiem na poważne uszkodzenia mózgu, które w konsekwencji doprowadziły do tego, że mężczyzna nie jest świadomy tego co się z nim dzieje.

Lekarz przekazuje Marysi, Krystianowi i Ewie niepokojące wieści o stanie Michała. - Może zostać na trwałe nieświadomy, w stanie wegetatywnym... - uprzedza rodzinę pacjenta. Marysia jest zrozpaczona. Nie może znieść myśli, że to przez Ewę doszło do tej tragedii. Gdy zgłosiła bowiem, że Zbyszek ją bije i znęca się nad nią psychicznie, Michał nie musiałby stawać w jej obronie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Jakby jeszcze mało było zły wieści to w 2295 odcinku "Pierwszej miłości" do szpitala do Michała przychodzi Zbyszek. Skruszony z kwiatami w dłoniach przeprasza, że nie mógł wcześniej odwiedzić swojej ofiary. Marysia nie wytrzymuje i rzuca się na kochanka Ewy. - Myślisz, że się ciebie boję. Takiego gnoja jak ty. Zamkną cię! - ostrzega drania, przez którego Michał walczy o życie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: