SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ewa atakuje Zbyszka i trafia na izbę wytrzeźwień - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ewa atakuje Zbyszka i trafia na izbę wytrzeźwień - ZWIASTUN

09.05.2016, godz. 12:08
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Zbyszek (Mariusz Zaniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Zbyszek (Mariusz Zaniewski) foto: ATM Grupa

Kochanek Ewy (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" dostaje to, na co zasłużył! W 2294 odcinku "Pierwszej miłości" Ewa z przerażeniem odkrywa, że Zbyszek (Mariusz Zaniewski) wrócił do jej mieszkania. Jak gdyby nigdy nic przeprasza ją za pobicie Michała (Wojciech Błach). Roztrzęsiona Ewa próbuje wyrzucić go za drzwi, a gdy żadne metody nie skutkują chwyta za świecznik i uderza nim Zbyszka z głowę. Zalany krwią brutal pada na podłogę. Kilka godzin później policjanci, którzy są dobrymi znajomymi Zbyszka, aresztują Ewę i zabierają ją na izbę wytrzeźwień.

"Pierwsza miłość" odcinek 2294 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ze strachu przed Zbyszkiem z "Pierwszej miłości" Ewa schroniła się najpierw w mieszkaniu Marysi (Aneta Zając), a potem w domu Michała (Wojciech Błach). Jednak w 2294 odcinku "Pierwszej miłości" po ostrej wymianie zdań z Krystianem (Patryk Pniewski), który obarcza matkę winę za to, co spotkało jego ojca, Ewa musi się od niego wyprowadzić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał przeżyje, ale nigdy nie odzyska świadomości - ZWIASTUN

Jedyne wyjście dla niej w obecnej sytuacji to powrót do własnego mieszkania. Tu czeka już jednak Zbyszek, który zachowuje się jakby był niewinny, jakby niechący pobił Michała i żałował swojego czynu. Ewa nie wytrzymuje i każe mu jak najszybciej zniknąć z jej życia. Kiedy Zbyszek prowokuje ją jeszcze bardziej, Ewa uderza go z całej siły w głowę świecznikiem. Kochanek Ewy pada na podłogę i zalewa się krwią.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur i Karol Weksler na tropie porywaczy Tomka - ZWIASTUN

Kilka godzin później do mieszkania Ewy wkraczają dwaj policjanci, Piasecki (Robert Wrzosek) i Wilk (Piotr Biedroń), dobrzy znajomi Zbyszka, którzy odebrali od niego zgłoszenie o pobiciu. Funkcjonariusze aresztują Ewę, a ponieważ jest kompletnie pijana zabierają ją na izbę wytrzeźwień.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: