SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał umiera? Marysia załamuje się psychicznie - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Michał umiera? Marysia załamuje się psychicznie - ZWIASTUN

05.05.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czy Michał (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" umrze? Strach o życie narzeczonego doprowadza Marysię (Aneta Zając) na skraj załamania psychicznego. W 2293 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia dowiaduje się od Krystiana, że serce Michała przestało bić. Pod wpływem silnego stresu mdleje, a jej stan coraz bardziej niepokoi Melkę (Ewa Jakubowicz).

"Pierwsza miłość" odcinek 2293 - piątek, 6.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Brutalnie pobity Michał z "Pierwszej miłości" wciąż walczy o życie w szpitalu, a Zbyszek (Mariusz Zaniewski), który go zaatakował cieszy się wolnością. Jako były policjant Zbyszek jest praktycznie bezkarny. Tylko zeznania Michała mogą go obciążyć.

Patrz: Pierwsza miłość. Ted zabije Radka? - ZWIASTUN

Niestety obrażenia jakich doznał Michał są tak poważne, że lekarze nie wiedzą czy nie doszło do uszkodzeń mózgu. Dopóki nie odzyska przytomności nie będzie wiadomo co dalej z Michałem. W 2293 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia i Krystian dostają tragiczne wieści ze szpitala. Michał jest o krok od śmierci!

- Nagle stanęło serce. Zrobił się sajgon. Mnie wyprosili z sali, a ojca tutaj przywieźli... - mówi Marysi wstrząsnięty Krystian z trudem nad sobą panując.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Majka nie traci jednak nadziei, że Michał obudzi się ze śpiączki, że przeżyje i wszystko będzie dobrze. W pewnej chwili jest jednak na skraju załamania psychicznego. Pomimo własnych problemów Marysia otacza opieką załamaną Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), która wciąż nie wie gdzie jest jej porwany syn Tomek (Oskar Wojciechowski).

Zmęczenie i stres, który przeżywa w związku z pogarszającym się stanem Michała, odbiją się na zdrowiu Marysi. Po całym dniu w szpitalu Marysia wraca do domu i mdleje na oczach Melki i Ewy (Ewa Gawryluk).

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: