SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita i Radek uciekają przed Tedem. Nigdy nie wrócą do Wrocławia? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita i Radek uciekają przed Tedem. Nigdy nie wrócą do Wrocławia? - ZWIASTUN

06.05.2016, godz. 07:35
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Decydujące starcie w serialu "Pierwsza miłość"! Jowita (Joanna Opozda) i Radek (Mateusz Banasiuk) są zdani na łaskę Teda (Sindre Sandemo). W 2293 odcinku "Pierwszej miłości" gangster chce zabić Jowitę i jej ukochanego. Celuje do nich w pistoletu, ale tuż przed tym jak ma pociągnąć za spust zmienia zdanie. Zamyka Jowitę i Radka w piwnicy, która ma być ich śmiertelną pułapką. Na szczęście zakochanym udaje się uciec.

"Pierwsza miłość" odcinek 2293 - piątek, 6.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" podjęli desperacką próbę ucieczki z willi Teda, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Właściciel kasyna z USA, który porwał Jowitę ruszył za nimi w pościg i strzelił do Radka. Później wycelował lufę pistoletu w głowę Jowity.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek nie żyje? Policja odnajdzie auto porywacza Antoniego - ZWIASTUN

W 2293 odcinku "Pierwszej miłości" Ted rezygnuje z zabicia swojej kochanki i jej chłopaka. To jednak nie oznacza, że zamierza puścić ich wolno. Wręcz przeciwnie. Zamyka ich w piwnicy, by mieć trochę czasu na zastanowienie się co z nimi zrobić. Ma jednak mało czasu, bo Błażej (Paweł Krucz) i taksówkarz Stanisław (Stanisław Jaskułka) zdołali się wymknąć, by zawiadomić policję.

Jowita traci nadzieję, że razem z Radkiem wyjdą z tego cało. - Zabije nas... Koniec. Nie znasz go. Wiesz, że cię kocham. Zawsze... Przepraszam cię - wyznaje załamana dziewczyna. - Wiem. Jowita do cholery musisz być silna - Radek stara się podtrzymać ją na duchu.

Ted zdaje sobi sprawę, że musi szybko znaleźć sposób, żeby nie trafić do więzienia za porwanie. Obmyśla plan, zgodnie z którym to on i jego ochroniarz (Waldemar Kasta) są ofiarami Radka i Jowity. Wściekły strzela do Wereszko i rani go w nogę. Później daje Jowicie wybór - albo zginie Radek albo ona razem z nim.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Nagle na teren posiadłości wkracza policja! Pada strzał, po którym Ted pada nieprzytomny. Jowita i Radek rzucają się sobie w ramiona. Gangster trafia do szpitala w swoich zeznaniach obarcza winą za wszystko Radka i Jowitę.

- Poznaliśmy się w Stanach. Zakochałem się. Myślałem, że ona też mnie kocha. Okradła mnie. Zabrała moje pieniądze i uciekła. Chciałem porozmawiać, namawiać ją, żeby wróciła. Nie chodziło o pieniądze. Tylko on nią. Zaplanowali to razem. Znaleźć bogatego frajera, okraść i uciekać.

- I dlatego związał ich pan w piwnicy? - pyta policjantka. - Był z obstawą. Włamał się do mojego domu i groził mi. To była jego broń. Chciał mnie zabić. Bałem się. To szaleniec. Podpalił mój samochód. Strzelił do mojego pracownika - kłamie Ted.

Wobec takiego obrotu spraw Jowita i Radek podejmują desperacki krok o ucieczce z Wrocławia i ukryciu się w miejscu gdzie Ted nigdy ich nie znajdzie. Kradną samochód i wyjeżdżają. Radek tylko Błażejowi pisze pożegnalnego smsa. "Znikamy. Nie wiem na jak długo. Miałeś rację o miłość trzeba walczyć. Wreszcie jesteśmy razem. Szczęśliwi. Oby to trwało jak najdłużej".

Tymczasem Ted poprzysięga zemstę. - Wrócą i wtedy ich zabiję!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: