SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ted zabije Radka? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ted zabije Radka? - ZWIASTUN

04.05.2016, godz. 18:45
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" zginie zastrzelony przez Teda (Sindre Sandemo)? W 2292 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita (Joanna Opozda) i Radek uciekają z willi gangstera, ale nie wszystko idzie po ich myśli. Wściekły kochanek Jowity nie zamierza pozwolić jej odejść. Strzela do Radka, który zostaje ranny w ramię!

"Pierwsza miłość" odcinek 2292 -czwartek, 5.05.2016, o godz. 18 w Polsacie


Dramatyczny finał ucieczki w serialu "Pierwsza miłość"! Po tym jak Ted schwytał Radka, Błażeja (Paweł Krucz) i taksówkarza Stanisława (Stanisław Jaskułka) ich godziny są policzone. Gangster z pomocą swojego ochroniarza Wereszko (Waldemar Kasta) chce zabić mężczyzn, ale w 2292 odcinku "Pierwszej miłości" w ich obronie staje Jowita. Dziewczyna Radka przekonuje Teda, by uwięził całą trójkę i nie robił sobie z ich powodu kłopotów.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek nie żyje? Policja odnajdzie auto porywacza Antoniego - ZWIASTUN

Ted okazuje Radkowi swoją litość. Gdy Błażej i Stanisław oddalają się od willi Teda na bezpieczną odległość, Radek postanawia jednak wrócić po Jowitę. Podpala samochód gangstera, by uśpić jego czujność i by Jowita mogła uciec. Wie bowiem,  że ukochana kłamała kiedy mówiła, że wybiera Teda. Musiała tak zrobić, żeby go ocalić przed gangsterem. Radek wierzy swojej dziewczynie. I razem z Jowitą ucieka z willi Teda.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał w szpitalu po pobiciu przez Zbyszka. Czy przeżyje? - ZWIASTUN

W 2292 odcinku "Pierwszej miłości" niebezpieczny kochanek Jowity szybko jednak orientuje się, że został oszukany. Razem z ochroniarzem rusza w pogoń za uciekinierami. Ted wpada w szał. Jest gotów na wszystko, by zatrzymać przy sobie Jowitę. Widząc jak ukochana ucieka z Radkiem wyciąga pistolet i celuje do rywala. Pada strzał, który trafia Radka w ramię. Celuje też do Jowity.

Czy Radek z "Pierwszej miłości" zginie? Ted zabiera rannego chłopaka Jowity z powrotem do piwnicy. Tym razem więzi go tam razem z Jowitą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: