SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał walczy o życie w szpitalu po pobiciu przez Zbyszka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Michał walczy o życie w szpitalu po pobiciu przez Zbyszka - ZWIASTUN

04.05.2016, godz. 07:40
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Tragiczny finał bójki w serialu "Pierwsza miłość"! Marysia (Aneta Zając) będzie drżeć o życie ukochanej osoby. Jej narzeczony Michał (Wojciech Błach)w 2290 odcinku "Pierwszej miłości" zostanie dotkliwie pobity przez Zbyszka (Michał Czernecki), kochanka Ewy (Ewa Gawryluk) na oczach swojego syna Krystiana (Patryk Pniewski). Ciężko ranny Michał w 2291 odcinku "Pierwszej miłości" trafi do szpitala. Co będzie z pobitym Michałem z "Pierwszej miłości"? Czy przeżyje? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2291 - środa, 4.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Ewy i Zbyszka z "Pierwszej miłości" sprowadzi śmiertelnie niebezpieczeństwo na Michała, który przekona się na własnej skórze do czego jest zdolny brutalny były policjant.

Kochanek Ewy już pokazał jaki z niego drań kiedy uderzył ją po raz pierwszy. Jego napady agresji będą się niestety powtarzać. Dojdzie do tego, że Ewa będzie się bać o swoje życie. Ale nie znajdzie w sobie dość odwagi, by odejść od Zbyszka.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Nie tylko życie Ewy będzie zagrożone. Także Michał stanie jedną nogą nad grobem. Do tragedii dojdzie w 2290 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Ewa przepadnie bez śladu. Michał i Krystian rozpoczną poszukiwania, bo będą świadomi tego, że Zbyszek mógł ją skrzywdzić. Odnajdują ją w barze w towarzystwie kochanka.

Między mężczyznami dojdzie do dramatycznej w skutkach bójki. Zbyszek tak dotkliwie pobije Michała, że ten straci przytomność. Upadając uderzy głową w metalowy filar. Z głowy Michała poleje się krew. Przerażony Krystian natychmiast wezwie karetkę, która zabierze Michała do szpitala. Zaczwoni też do Marysi, by powiedzieć jej o tragedii jaka się rozegrała w barze.

Patrz: Pierwsza miłość. Ucieczka Tomka! Kinga i Artur stracą syna?

W 2291 odcinku "Pierwszej miłości" po bójce ze Zbyszkiem wciąż nieprzytomy Michał będzie walczył o życie w szpitalu. Lekarze zrobią wszystko, co w ich mocy, by go uratować, ale stan pobitego Michała będzie krytyczny. Ewa i Krystian postanawiają zgłosić sprawę na policję.

Marysia załamie się kiedy po przyjeździe do szpitala zobaczy umierającego narzeczonego. Krystian będzie ją wspierał w tych ciężkich chwilach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: