SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita rzuca Radka dla Teda - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita rzuca Radka dla Teda - ZWIASTUN

04.05.2016, godz. 11:53
Pierwsza miłość odc. 2291. Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość odc. 2291. Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ipla.tv

Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" wpada w pułapkę Teda (Sindre Sandemo)! W 2291 odcinku "Pierwszej miłości" podstępem dostaje się do willi Teda gdzie jego oczom ukazuje się przerażający widok - Jowita (Joanna Opozda) zabawia się w łóżku ze swoim kochankiem. Jakby tego było mało to Jowita mówi Radkowi wprost, że to już koniec, że zostawia go dla Teda. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2291 - środa, 4.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Porwana Jowita z "Pierwszej miłości" udaje przed Tedem, że chce z nim być i wyjechać razem do USA, ale tak naprawdę czeka tylko na dogodny moment, by uwolnić się od nieobliczalnego właściciela kasyna. W 2291 odcinku "Pierwszej miłości" na pomoc Jowicie przybywają Radek i Błażej (Paweł Krucz).

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek nie żyje? Policja odnajdzie auto porywacza Antoniego - ZWIASTUN

Ted i jego ochroniarz Wereszko (Waldemar Kasta) od razu ich dopadają. Kochanek Jowity z triumfem obwieszcza Radkowi, że dziewczyna już  do niego nie wróci. Groźby, które kierują pod adresem Radka skłaniają Jowitę do desperackiego kroku.

Wychodzi z sypialni, w której więzi ją Ted i mówi Radkowi, że to już koniec, że nigdy nie będą razem, bo woli życie u boku Teda. Radek nie wierzy Jowicie, ale nie ma innego wyjścia. Dla własnego dobra musi razem z Błażejem opuścić willę gangstera. Przed odejściem jeszcze na własne oczy widzi jak Jowita zabawia się z kochankiem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał w szpitalu po pobiciu przez Zbyszka. Czy przeżyje? - ZWIASTUN

Kiedy na zewnątrz zauważa ukryty samochód taksówkarza Stanisława (Stanisław Jaskułka) przekonuje Błażeja, że powinni jeszcze się rozejrzeć. W piwnicy willi Radek odnajduje uwięzionego Stanisława. Ratuje go, ale razem z Błażejem wpada w pułapkę ochroniarza Wereszko.

Tymczasem Jowita przekonuje Teda, że naprawdę go kocha i chce jak najszybciej wyjechać z nim do Stanów Zjednoczonych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: