SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita kochanką Teda. Zdradza Radka z gangsterem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita kochanką Teda. Zdradza Radka z gangsterem - ZWIASTUN

01.05.2016, godz. 12:53
Pierwsza miłość odc. 2290. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość odc. 2290. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Porwana Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" wie, że jest tylko jeden sposób, by uwolnić się od Teda (Sindre Sandemo). Uwodzi gangstera i kolejny raz zostaje jego kochanką. W 2290 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita i Ted lądują razem w łóżku. Dziewczyna Radka (Mateusz Banasiuk) czuje do siebie wstręt, że musiała spędzić noc z takim draniem, ale nie miała przecież innego wyjścia.

"Pierwsza miłość" odcinek 2290 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Ted z "Pierwszej miłości" mieli romans podczas jej pobytu w USA. W ten sposób Jowita wykorzystała bogatego właściciela kasyna, który pokrył koszty jej leczenia. Dopiero później Jowita zorientowała się, że milioner jest gangsterem. Kiedy przyjachał za nią do Wrocławia stało się jasne, że nie spocznie póki Jowita nie będzie jego, póki nie wywiezie ją z powrotem do Stanów Zjednoczonych.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek nie żyje? Kinga i Artur odnajdą samochód porywacza - ZWIASTUN

Żeby osiągnąć swój cel Ted, z pomocą ochroniarza Wereszko (Waldemar Kasta) porwał Jowitę i więzi ją w wynajętym domu na obrzeżach miasta. W 2290 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita wykorzystuje fakt, że Ted ma do niej słabość i zaciąga go do łóżka. To jedyny sposób, by uśpić jego czujność, przekonać go, że naprawdę go kocha i w odpowiednim momencie uciec.

Po upojnych chwilach we dwoje Jowita udaje czułą i kochającą kochankę. - Przekonałam cię, że jestem twoja, cała... Wyjedziemy stąd czy dalej będziesz mnie trzymał jak w klatce. Chyba już mi ufasz? Masz mój nowy paszport amerykański, możemy się spakować i jechać na lotnisku, a jutro już będziemy u ciebie w domu... - mówi gangsterowi, ale Ted nie daje się tak łatwo nabrać.

- Muszę mieć pewność, że nie uciekniesz. Lubisz robić dziwne numery - stwierdza kiedy Jowita nagle zmienia swoje podejście do niego.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał w szpitalu po pobiciu przez Zbyszka. Czy przeżyje? - ZWIASTUN

Tymczasem w willi Teda pojawia się taksówkarz Stanisław (Stanisław Jaskułka), były kierowca gansgtera, który na prośbę Radka szuka Jowity. Ted orientuje się, że Stanisław chce go wydać. Postanawia pozbyć się niewygodnego świadka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: