SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Porwana Jowita uwodzi Teda! Czy Radek uratuje Jowitę?

Pierwsza miłość. Porwana Jowita uwodzi Teda! Czy Radek uratuje Jowitę?

29.04.2016, godz. 08:01
Pierwsza miłość odc. 2289. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość odc. 2289. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" porwana! Ted (Sindre Sandemo) osiąga swój cel - rozdziela Jowitę z Radkiem (Mateusz Banasiuk), z pomocą ochroniarza Adama Wereszko (Waldemar Kasta) porywa ją i więzi ją w domu, który specjalnie dla niej wynajął. W 2289 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita poznaje przerażające plany Teda. Były kochanek chcą ją zabrać do USA, by urodziła mu dziecko. Czy Radek odnajdzie i uratuje Jowitę skoro myśli, że ukochana od niego uciekła?

"Pierwsza miłość" odcinek 2289 - piątek, 29.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Porwanie Jowity z "Pierwszej miłości" to dla Teda sposób, by mieć ukochaną tylko dla siebie. Niebezpieczny właściciel kasyna z USA, który był kochankiem Jowity, nie mógł znieść myśli, że dziewczyna chce od niego uciec, że wybrała życie u boku Radka. Dlatego wmówił Radkowi, że Jowita znów go oszukała, zostawiła ich obu i uciekła.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Prawda jest jednak taka, że Jowita wpadła w pułapkę Teda, który więzi ją w wynajętym domu. Ochroniarz Teda, gangster Adam Wereszko (Waldemar Kasta), pilnuje jej, by nie próbowała się wymknąć. Były kochanek Jowity przewiduje, że dziewczyna spróbuje wszelkich sztuczek, żeby od niego odejść i wrócić do Radka.

W 2289 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita z przerażeniem odkrywa, że nieobliczalny Ted nie spocznie póki nie wywiezie jej do Stanów Zjednoczonych. Gra czułego i troskliwego kochanka, ale tak naprawdę jest gotów nawet ją skrzywdzić jeśli tylko ośmieli się mu sprzeciwić.

Specjalnie dla Jowity urządza romantyczną kolację, na której obwieszcza jej, że lada dzień wyjeżdżają do USA gdzie będą razem żyli i mieli dziecko. Jowita jest przerażona, ale nie traci zimnej krwi. Próbuje wykorzystać uwodzicielskie sztuczki, by uśpić czujność Teda. Proponuje mu nawet wspólną noc...

Patrz: Pierwsza miłość. Zbyszek zabije Michała? Krwawa bójka o Ewę

Tymczasem Radek znajduje dowody przeczące twierdzeniom Teda, jakoby Jowita uciekła dobrowolnie. Wspólnie z Błażejem (Paweł Krucz) i taksówkarzem Stanisławem (Stanisław Jaskułka) rozpoczyna własne śledztwo. Stanisław, który do niedawna pracował jako kierowca Teda doskonale wie gdzie szukać Jowity. Był przecież w domu wynajętym przez właściciela kasyna, który teraz stał się pułapką dla Jowity.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: