SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek porwany przez przemytnika Antoniego - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tomek porwany przez przemytnika Antoniego - ZWIASTUN

28.04.2016, godz. 07:25
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald)
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald) foto: ATM Grupa

Porwanie Tomka (Oskar Wojciechowski) w serialu "Pierwsza miłość" jest ziszczeniem najgorszych koszmarów Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski)! W 2288 odcinku "Pierwszej miłości" policja przekazuje Kulczyckich wstrząsającą wiadomość, że Tomek został porwany. Tajemniczy Antoni Matysiak (Michał Breitenwald), mężczyzna który porwał Tomka, dla zysku jest w stanie zrobić wszystko.

"Pierwsza miłość" odcinek 2288 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Kim jest Antoni z "Pierwszej miłości", który porwał Tomka? Co zrobi z synem Kingi i Artura, by wyciągnąć od nich pieniądze? Nieświadomy zagrożenia Tomek zgodził się pójść z nieznajomym, który obiecał mu, że zawiezie go do rodziców. Ale Antoni ma inne plany. Chce się dorobić na nieszczęściu Kulczyckich i nie odda im syna, dopóki nie dostanie tego, czego żąda.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

W 2288 odcinku "Pierwszej miłości" porywacz Tomka dzwoni do Kulczyckich, by powiedzieć im, że ma chłopca. Na początku jednak nie stawia żadnych żądań. Zrozpaczonym rodzicom chłopca wydaje się, że mężczyzna chce im pomóc, by Tomek wreszcie wrócił do domu.

Śledztwo policji wykazuje jednak, że intencje Antoniego nie są szczere. Informacja, którą przekazuje Kulczyckich, że niebawem odzyskają swoje dziecko ma też drugą stronę. Z ustaleń policji wynika, że porywacz nie uwolni Tomka póki nie dostanie nagrody, jaką wyznaczyli Kinga i Artur za pomoc za odnalezienie syna.

- Ustaliliśmy tożsamość tego człowieka. To Antoni Matysiak. Pięć lat temu został za nim wystawiony list gończy. Myśleliśmy, że uciekł za granicę, ale jak widać znów się uaktywnił. Współpracował z międzynarodową siatką przemytników.

Patrz: Pierwsza miłość. Zbyszek zabije Michała? Krwawa bójka o Ewę

Artur nie może uwierzyć, że Tomek padł ofiarą porwania. - Ale po co mu nasz syn?
- Dla zysku. Porwania dzieci, które potem były wywożone za granicę. Tam adoptowały je rodziny za duże pieniądze. Jedna wiadomosć jest dobra  - Tomkowi nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Jest dla nich zbyt cenny - wyjaśnia policjant.

Te słowa sprawiają, że przemęczona, zestresowana Kinga, która od kilku dni żyje w ciągłym strachu o życie swojego dziecka mdleje z wycieńczenia.

Tymczasem Antoni i jego wspólnik dogadują się co zrobią z Tomkiem. Syn Kulczyckich jeszcze nie zdaje sobie sprawy w jak wielkim jest niebezpieczeństwie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: