SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek porwany dla okupu! Kinga i Artur nie odnajdą syna

Pierwsza miłość. Tomek porwany dla okupu! Kinga i Artur nie odnajdą syna

27.04.2016, godz. 07:47
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald)
Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Antoni (Michał Breitenwald) foto: ATM Grupa

Jak w serialu "Pierwsza miłość" potoczą się losy Tomka (Oskar Wojciechowski), który uciekł z domu, by jego rodzice się nie rozstali? W 2287 odcinku "Pierwszej miłości" głodny i zmarznięty Tomek wpada w ręce tajemniczego Antoniego (Michał Breitenwald). Podejrzany nieznajomy mężczyzna obiecuje Tomkowi, że zabierze go do rodziców. W rzeczywistości jednak porywa chłopca. Kim jest Antoni z "Pierwszej miłości" i czy skrzywdzi syna Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski)?

"Pierwsza miłość" odcinek 2287 - środa, 27.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ucieczka Tomka z "Pierwszej miłości" zamienia się porwanie! Wiadomość o tym, że Tomek zaginął, a za jego odnalezienie jest wyznaczona wysoka nagroda kusi przestępców. Jednym z nich jest właśnie Antoni, tajemniczy mężczyzna, który podąża śladem Tomka aż do miejscowości Klutajny.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

Podejrzany mężczyzna jest dosłownie o krok przed Kingą i Arturem, którzy po telefonie od syna postanowili odnaleźć go na własną rękę. Policja zlokalizowała Tomka w małym miasteczku ponad 30 km od Wrocławia. Kulczyccy od razu wsiedli w samochód, by jechać po chłopca. Ale odnalezienie go w Klutajnach nie jest takie proste.

Kinga i Artur wiedzą tylko, że Tomek był pod miejscowym sklepem i rozmawiał z pijaczkiem, który pożyczył mu telefon, by mógł zadzwonić do rodziców. W 2287 odcinku "Pierwszej miłości" przerażeni rodzice szukają syna na pobliskim osiedlu. Z relacji pijaczka wynika bowiem, że właśnie tam Tomek poszedł, by się ogrzać.

Patrz: Pierwsza miłość. Zbyszek zabije Michała? Krwawa bójka o Ewę

Na miejscu zjawia się też policja, która z Kingą i Arturem przeczesuje Klutajny w poszukiwaniu Tomka. Tymczasem nieznajomy Antoni obiecuje chłopcu, że zawiezie go do rodziców w zamian za oferowaną nagrodę. Tomek zgadza się z nim pójść nie widząc, że tym samym staje się ofiarą porwania.

Po kilku godzinach porywacz Antoni dzwoni do Kulczyckich z informacją, że ma ich dziecko. To tylko przez moment daje im nadzieję na odzyskanie syna. W 2188 odcinku "Pierwszej miłości" policja przekazuje im przerażającą wiadomość na temat Tomka i mężczyzny, który go zabrał...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: