SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Rocznica śmierci Dagi. Przyjaciele składają kwiaty na miejscu wypadku

Pierwsza miłość. Rocznica śmierci Dagi. Przyjaciele składają kwiaty na miejscu wypadku

26.04.2016, godz. 10:16
Pierwsza miłość odc. 2286. Rocznica śmierci Dagi. Błażej (Paweł Krucz), Daria (Angelika Kujawiak), Sabina (Urszula Dębska), Mikser (Błażej Michalski)
Pierwsza miłość odc. 2286. Rocznica śmierci Dagi. Błażej (Paweł Krucz), Daria (Angelika Kujawiak), Sabina (Urszula Dębska), Mikser (Błażej Michalski) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Wzruszająca chwila w serialu "Pierwsza miłość"! Mija właśnie rok od wypadku, w którym zginęła Daga (Anna Szymańczyk). W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" w dniu pierwszej rocznicy śmierci Dagi jej przyjaciele odwiedzają miejsce tragedii i składają kwiaty, by w ten sposób uczcić pamięć zmarłej. To szczególnie bolesne dla Sabiny (Urszula Dębska), która przeżyła ten wypadek.

"Pierwsza miłość" odcinek 2286 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Daga z "Pierwszej miłości" nie żyje już od roku, ale pamięć po niej pozostała! W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" przypada rocznica śmierci Dagi, która zginęła w makabrycznym wypadku samochodowym.

Przypomnijmy, że w 2096 odcinku "Pierwszej miłości" uderzyła samochodem Sabiny w stojący na ulicy kontener. Zginęła, bo odwoziła pijaną przyjaciółkę z baru. Obrażenia Dagi były tak poważne, że lekarzom w szpitalu nie udało się jej uratować. Może wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr), który był na miejscu tragedii, pomógł rannym dziewczynom.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Tomka to sprawka Toli? - ZWIASTUN

W rocznicę śmierci Dagi jej najbliżsi przyjaciele - Sabina, Daria (Angelika Kujawiak), były chłopak Mikser (Błażej Michalski) i Błażej (Paweł Krucz) - wybierają się na miejsce wypadku i składają kwiaty. Wszyscy nie mogą uwierzyć, że Dagi już nie ma wśród nich. Wspominają chwile gdy Daga zmarła po tragicznym wypadku samochodowym i pustkę jaką po sobie pozostawiła.

Patrz: Pierwsza miłość. Zbyszek zabije Michała? Krwawa bójka o Ewę

- Trudno uwierzyć, że to już rok. Nawet nie wiem, kiedy to minęło, ale nie było dnia żebyśmy o tobie nie myśleli. Pamiętamy cały czas i zawsze będziemy pamiętać - mówi wzruszona Sabina, która wciąż obwinia się o to, że przez nią Daga zginęła.

Przyjaciół  obserwują z ukrycia Jowita (Joanna Opozda) i Radek (Mateusz Banasiuk), którzy po odejściu Sabiny, Darii, Miksera i Błażeja także zostawiają bukiet kwiatów dla zmarłej Dagi, by w ten sposób uczcić jej pamięć w tym szczególnym dniu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: