SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Porwanie Tomka to sprawka Toli? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Porwanie Tomka to sprawka Toli? - ZWIASTUN

26.04.2016, godz. 08:07
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra) Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Tola (Anna Gzyra) Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Czy Tomek (Oskar Wojciechowski) z serialu "Pierwsza miłość" odnajdzie się i wróci do domu? Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) rozpoczną poszukiwania syna na własną rękę. W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" zaginięcie Tomka doprowadzi Artura do takiego stanu, że zacznie podejrzewać Tolę (Anna Gzyra) o uprowadzenie syna Kingi! Tomek zadzwoni do Kingi i poprosi ją, żeby po niego przyjechała.

"Pierwsza miłość" odcinek 2286 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" odnajdą Tomka? Po ucieczce syna Kulczyccy odchodzą od zmysłów, ale starają się nie tracić nadziei, że Tomek do nich wróci cały i zdrowy.

W akcję poszukiwaczą chłopca włączyła się już policja, ale Artur zacznie też działać na własną rękę. Opłacił w telewizji komunikaty o zaginionym Tomku i z pomocą przyjaciół rozwiesza po mieście plakaty z informacją, że Tomek zaginął.

Patrz: Pierwsza miłość. Zbyszek zabije Michała? Krwawa bójka o Ewę

Tomek błąka się po mieście nie zdając sobie sprawy, że grozi mu niebezpieczeństwo. Cały czas szuka go bowiem tajemniczy Antoni (Michał Breitenwald), który usłyszał wiadomość o zaginięciu syna bogatego biznesemena i chce trochę na tym zarobić.

W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek wsiada do busu i wyjeżdża do miejscowości Klutajny. Nie wiem jednak gdzie jest, nie ma nic do jedzenia, a bateria w jego komórce się rozładowała. Prosi więc o telefon pijaczka pod sklepem, żeby mógł zadzwonić do domu. - Mama...

- Tomuś nic ci nie jest?
- Zabłądziłem, wsiadłem do autobusu i zasnąłem - wyjaśnia chłopiec. - Do jakiego autobusu? Gdzie ty jesteś? - Kinga jest coraz bardziej przerażona.


- Nie wiem, za Wrocławiem. Przyjedź po mnie, chcę do domu - niestety Tomek nie jest w stanie powiedzieć matce gdzie się znajduje. - Tomuś zapytaj kogoś co to za miejscowość... - nagle połączenie zostaje przerwane.

Artur i Kinga udają się w prawdopodobne miejsce jego pobytu. Przez sklepem gdzie kilka godzin wcześniej był widziany Tomek spotykają pijaczka, który mówi im, że chłopiec kręci się po okolicy. Niestety ślad po Tomku się urywa.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

Kulczycki podejrzewa nawet, że w porwanie Tomka jest zamieszana Tola. Uprowadzenie syna ma być zemstą na Arturze za to, że ją zostawił i wyrzucił z pracy kiedy odkrył, że kłamała w sprawie ciąży. W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" Artur spotyka się z byłą kochanką pod swoją firmą i rzuca pod jej adresem poważne oskarżenia. - Co ty tu robisz? Przyszłaś popatrzeć? Nie krępuj się, Artur na kolanach tego chciałaś

- Słuchaj nawet nie wiedziałam, że Tomek został porwany - Tola próbuje się bronić. - Cały świat wie, Tola nie wie. A może wiesz, to twoja robota? - oskarża ją Kulczycki.
- Tak porwałam ci dziecko...
- Zemsta dobry motyw. Zrobiłaś to?
- Zwariowałeś? Od dzisiaj dla mnie nie istniejsz!  - odpowiada wściekle na oskarżenia Artura. Tymczasem Tomek wpada w ręce Antoniego, który obiecuje, że zawiezie go do rodziców w zamian za oferowaną nagrodę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: