SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita wykorzystała Teda dla pieniędzy. Czy Radek uwierzy Jowicie?

Pierwsza miłość. Jowita wykorzystała Teda dla pieniędzy. Czy Radek uwierzy Jowicie?

26.04.2016, godz. 12:00
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" przerywa milczenie i wreszcie przyznaje się do romansu z Tedem (Sindre Sandemo)! W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" Radek (Mateusz Banasiuk) poznaje całą prawdę o tym co łączyło Jowitę i Teda. Trudno mu jednak uwierzyć ukochanej, która nie raz go oszukała. Tym bardziej, że Jowita twierdzi, że romansowała z właścicielem kasyna z USA tylko dla pieniędzy, by sfinasował jej leczenie.

"Pierwsza miłość" odcinek 2286 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Prawda o związku Jowity i Teda z "Pierwszej miłości" wreszcie wychodzi na jaw! Choć jeszcze niedawno Jowita zapewniła swojego chłopaka, że nic ją nie łączy z bogatym biznesmenem, którego poznała w Stanach Zjednoczonych, to nie może już dłużej milczeć. Ted śledzi bowiem Jowitę z pomocą swoich ludzi - taksówkarza Stanisława (Stanisław Jaskułka) i ochroniarza Adama Wereszko (Waldemar Kasta).

Patrz: Pierwsza miłość. Porwanie Tomka to sprawka Toli? - ZWIASTUN

W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" skruszona Jowita opowiada Radkowi o tym co było między nią i Tedem podczas jej pobytu w USA. - Zrozum nie miałam wyjścia. Ted sam zaproponował mi pieniądze. Inaczej już bym nie żyła - Jowita wyjaśnia, że dzięki pieniądzom od Teda mogła wyleczyć się z raka. Wykorzystała fakt, że właściciel kasyna się w niej zakochał i wzięła od niego sporą kwotę.

- Jak ci powiedziałem, że nie dał ci tych pieniędzy za darmo to się na mnie wydarłaś - Radek nie może zrozumieć dlaczego Jowita znowu go okłamała. - A co miałam zrobić? Wyszedłbyś, trzasnął drzwiami i tyle bym cię widziała. Radek jakbym zdechła na ulicy, to byłoby w porządku. Czego ty nie rozumiesz? Że cię kocham, że zrobiłabym dla ciebie wszystko? To jest takie dziwne... - broni się Jowita.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

Radek znów ma wrażenie, że wcale nie zna swojej dziewczyny, że znów stał się jej ofiarą. - Oszukałaś mnie, okradłaś i uciekłaś. I jego tak samo oszukałaś i okradłaś! Dlaczego nie powiedziałaś mi od razu? Co jest prawdą? Coś jest prawdą?

Jowita zapewnia Radka o swojej miłości. Romans z Tedem nic dla niej nie znaczył. - Chcę być z tobą i tylko to się liczy. Ja go nie chcę. Pomógł mi, ale to była inna Jowita. Chora, bezradna. Nie kocham go. Jestem wdzięczna i dlatego wróciłam do ciebie. Chciałam wyjechać, bo się boję o nas i o ciebie. Chciałam uciec...

W 2286 odcinku "Pierwszej miłości" Radek podejrzewa, że Ted grozi Jowicie, że chce jej zrobić krzywdę. I nie myli się. Pod blokiem już czekają jego ludzie, którzy dostali rozkaz zatrzymania jej siłą jeśli będzie chciała wyjechać z Wrocławia.

Z pomocą Miksera (Błażej Michalski), który dostaje się do wirtualnej bazy policji w USA udaje się ustalić, że Ted jest podejrzany o pranie brudnych policji. Właściciel kasyna został oskarżony o zlecenie napaści na funkcjonariusza, ale zwolniono go za kaucją.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: