SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita ucieknie z Tedem? Błażej pozna tajemnicę Jowity - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita ucieknie z Tedem? Błażej pozna tajemnicę Jowity - ZWIASTUN

25.04.2016, godz. 11:43
Pierwsza miłość odc. 2285. Błażej (Paweł Krucz), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość odc. 2285. Błażej (Paweł Krucz), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" nawet nie podejrzewa co knuje Ted (Sindre Sandemo), właściciel kasyna z USA, którego wykorzystała, by zdobyć pieniądze na leczenie raka. W 2285 odcinku "Pierwszej miłości" przypadek sprawia, że Błażej (Paweł Krucz) spotyka taksówkarza Stanisława (Stanisław Jaskułka), bliskiego współpracownika Teda, który na zlecenie Amerykanina śledzi Jowitę. To od niego Błażej dowiaduje się, że Jowita chce uciec ze swoim kochankiem! Prawda jest jednak zupełnie inna. Zobaczcie nowy zwiastun "Pierwszej miłości"!

"Pierwsza miłość" odcinek 2285 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Ted z "Pierwszej miłości" mieli romans?! Kulisy ich znajomości wciąż pozostają tajemnicą, a scenarzyści serialu tak budują napięcie wokół tego wątku, by nie było do końca jasne co tak naprawdę ich łączyło. Z ich rozmów wynika, że podczas pobytu Jowity w USA byli razem naprawdę blisko. Mówili nawet o ślubie. Ale Jowita wypiera się tego romansu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ted porywa Jowitę i więzi ją w opuszczonym domu - ZWIASTUN

W 2285 odcinku "Pierwszej miłości" to taksówkarz Stanisław, który pracuje dla Teda, ujawnia co łączy tę dwójkę. Błażej spotyka w Barbarianie znajomego taksówkarza, który na zlecenie Amerykanina śledzi Jowitę. To dzięki niemu Błażej poznaje szokujące plany dziewczyny Radka (Mateusz Banasiuk).

Stanisław uprzedza przyjaciela Jowity, że nie można jej ufać, bo planuje ucieczkę z kochankiem na wyspę Zanzibar. Ale jednocześnie zwraca Błażejowi uwagę, że intencje Teda nie są szczere. Właściciel kasyna specjlanie dla Jowity kupił suknię ślubną i wynajął też dom na obrzeżach Wrocławia.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Błażejowi nie pozostaje nic innego jak tylko zapytać Jowitę co kombinuje za plecami Radka, co ją łączy z Tedem i dlaczego znowu chce uciec. W 2285 odcinku "Pierwszej miłości" składa jej wizytę, podczas której stawia sprawę jasno - jeśli nie przyzna się do wszystko, on od razu powie Radkowi o jej sekretnym spotkaniach z Amerykaninem.

Jowita wreszcie przerywa milczenie. Opowiada Błażejowi o tym jak poznała Teda w kasynie w USA, jak wzięła od niego pieniądze na leczenie wykorzystując to, że biznesmen się w niej zakochał. Zapewnia jednak Błażeja, że o żadnej ucieczce nie ma mowy. Aż do tej chwili Jowita nie wiedziała, że jest śledzona i że Ted kupił dla nich bilety lotnicze na Zanzibar.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: