SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek zostawia list pożegnalny! Kinga i Artur szukają syna

Pierwsza miłość. Tomek zostawia list pożegnalny! Kinga i Artur szukają syna

22.04.2016, godz. 07:42
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Aneta (Maria Pakulnis) foto: ATM Grupa

Rozpacz u Kulczyckich w serialu "Pierwsza miłość"! Po tym jak Tomek (Oskar Wojciechowski) ucieka z domu w środku nocy Kinga (Aleksnadra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) szaleją z niepokoju. W 2284 odcinku "Pierwszej miłości" znajdują list pożegnalny Tomka, w którym chłopiec napisał, że uciekł, bo za bardzo ich kocha i nie chce patrzeć na ich rozwód. Czy Kinga i Artur odnajdą syna? Co będzie z Tomkiem w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2284 - piątek, 22.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ucieczka Tomka z "Pierwszej miłości" jest konsekwencją kryzysu, który w małżeństwie Kingi i Artura trwa już od kilku dni. Tomek nie mógł patrzeć jak rodzice ciągle się kłócą i są dla niebie jak obcy ludzie.

Z pomocą dziadka Marka (Maciej Tomaszewski) i młodszego brata Maćka (Joachim Olko) urządził dla nich nawet kolację. Miał nadzieję, że dzięki jego staraniom Kinga i Artur dojdą do porozumienia. Ale po tym jak usłyszał ich ostatnią kłótnię i słowa matki, która powiedziała, że chce rozwodu, zdecydował się uciec jak najdalej od rodziny. O swoim planach powiedział tylko Maćkowi, który przyłapał go w nocy na pakowaniu plecaka

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

W 2284 odcinku "Pierwszej miłości" dopiero rano Kinga i Artur orinetują się, że nigdzie nie ma Tomka. W domu Kulczyckich wybucha panika z powodu zniknięcia Tomka. Dowodem potwierdzającym jego ucieczkę jest odnaleziony list pożegnalny. Chłopiec wyjaśnia rodzicom dlaczego ich opuścił:

"Mamo, tato boję się. Ciągle się kłócicie. Robiłem co mogłem, żeby was pogodzić, ale to nic nie dało. Kocham was oboje i nie chcę między wami wybierać. Nie wrócę dopóki się nie pogodzicie. Nie martwcie się. Nic mi nie jest" - napisał Tomek.

Czytając list syna Kinga nie jest w stanie zapanować nad łzami, które cisną jej się do oczu. W trudnych chwilach wypłakuje się w ramionach Artura. - Słyszał jak się kłócimy i uciekł. To jest moja wina - stwierdza Kinga, która nie może sobie darować, że naraziła Tomka na takie przeżycia.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Kinga i Artur są tak załamani ucieczką Tomka, że nie przychodzi im do głowy gdzie ich syn mógł się podziać. Drżą ze strachu na samą myśl, że chłopiec błąka się gdzieś sam po mieście, narażony na mnóstwo niebezpieczeństw. Czy Kinga i Artur odnajdą Tomka?

Widzowie "Pierwszej miłości" muszą się przygotować na pełne emocji odcinki. Sytuacja bardzo się skomplikuje, życie Tomka będzie zagrożone i minie sporo czasu nim chłopca uda się odnaleźć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: