SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek ucieka z domu, bo Kinga i Artur się rozstają!

Pierwsza miłość. Tomek ucieka z domu, bo Kinga i Artur się rozstają!

21.04.2016, godz. 08:12
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Aneta (Maria Pakulnis) foto: ATM Grupa

Ucieczka Tomka (Oskar Wojciechowski) w serialu "Pierwsza miłość"! Syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) decyduje się na ten desperacki krok, bo nie może znieść, że jego mama i Artur (Łukasz Płoszajski) ciągle się kłócą i chcą się rozstać. W 2283 odcinku "Pierwszej miłości" w środku nocy Tomek ucieka z domu. Wcześniej żegna się jednak z Maćkiem (Joachim Olko). Prosi go, by zachował w tajemnicy ich rozmowę. Maciek, bliski łez, błaga Tomka, żeby z nim został, ale starszy brat go nie słucha.

"Pierwsza miłość" odcinek 2283 - czwartek, 21.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Małżeństwo Kingi i Artura z "Pierwszej miłości" wisi na włosku, a relacje między skłóconymi Kulczyckimi odbijają się na ich synach. Tomek, który jest starszy niż Maciek, rozumie znacznie więcej.

Widząc zachowanie rodziców podejrzewa, że chcą się rozstać. A ponieważ kocha Artura jak prawdziwego ojca nie zamierza do tego dopuścić. Chłopiec sądzi, że jak ucieknie z domu, to rodzice tak się zmartwią, że wreszcie się pogodzą i znów będą szczęśliwą rodziną.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

W 2283 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek przypadkowo słyszy kolejną kłótnię Kingi i Artura. Wynika z niej, że Kulczycy chcą się rozstać. - Nie widzisz, że się staram! - krzyczy Artur, który za wszelką cenę chce ratować swoje małżeństwo.

- Co ja mam jeszcze zrobić? Czego ty ode mnie oczekujesz?
- Zrozum mnie, proszę cię.
- Ale ja doskonale rozumiem. Miałeś wszystko, nudziłeś się, zero wyzwań, to przeleciałeś sekretarkę!
- Popełniłem błąd, ale cię kocham.
- Błagam cię przestań. Ja nie mogę tego słuchać.

- Kocham cię Kinga, proszę cię...Wybacz mi, proszę. Jeżeli nie teraz to kiedyś. Nie mogę stracić ciebie i chłopaków. Kinia, nie płacz już...

- Nie, nie mogę. Próbowałam, ale nie mogę. Nie rozumiesz, ja zawsze będę pamiętać. Nie zaufam ci już nigdy! Musimy się rozstać - stwierdza Kinga, a jej słowa dokładnie słyszy Tomek.

Zrozpaczony chłopak postanawia uciec z domu. Ale żeby mama i ojczym się nie zorientowali musi to zrobić w środku nocy, gdy wszyscy pójdą już spać.

Jedyną osobą, której Tomek mówi o swoich planach jest Maciek. Młodszy brat ze łzami w oczach prosi go, żeby został, żeby nie zostawiał go samego, ale Tomek jest już zdecydowany. Ma tylko jedną prośbę do Maćka - ich rozmowa musi pozostać w tajemnicy, nikt nie może o niej wiedzieć. Maciek obiecuje, że zachowa to w sekrecie.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Przed ucieczką Tomek pisze jednak list pożegnalny, w którym wyjaśnia Kindze i Arturowi, że musiał tak postąpić, bo nie mógł patrzeć na rozstanie rodziców. W środku nocy chłopiec wychodzi z mieszkania tylko ze swoim plecakiem i błąka się po Wrocławiu. Jest przestraszony i zziębnięty, ale nie chce wracać do domu. Na swojej drodze spotyka bezdomnego, który pyta go czy się gdzieś przypadkiem nie zgubił.

Co będzie z Tomkiem w "Pierwszej miłości"? Czy i kiedy Kinga i Artur odnajdą syna? Jak ten dramat wpłynie na małżeństwo Kulczyckich? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: