SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tragedia Kingi i Artura. Ich syn Tomek zostawi list pożegnalny i ucieknie z domu - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tragedia Kingi i Artura. Ich syn Tomek zostawi list pożegnalny i ucieknie z domu - ZWIASTUN

17.04.2016, godz. 20:10
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Aneta (Maria Pakulnis) foto: ATM Grupa

Dramat w rodzinie Kulczyckich w serialu "Pierwsza miłość"! Tuż po tym jak Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dowiedziała się o zdradzie Artura (Łukasz Płoszajski) i wyrzuciła niewiernego męża z domu jej starszy syn Tomek (Oskar Wojciechowski) zdecyduje się na desperacki krok. W 2283 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek ucieknie z domu zostawiając Kindze i Arturowi list pożegnalny. Czy Kulczyccy odnajdą zaginionego syna? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2283 - czwartek, 21.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czarne chmury zbierają się nad małżeństwem Kingi i Artura z "Pierwszej miłości" kiedy Tola (Anna Gzyra) powiedziała Kulczyckiej, że spała z jej mężem i sądziła nawet, że jest z nim w ciąży. Kinga jest tak zrozpaczona, że każe Arturowi zniknąć z jej życia. Dla dobra dzieci Artur spełnia żądanie żony, lecz nie podda się bez walki.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Bolesne rozstanie Kingi i Artura nie umknie uwadze Tomka i jego młodszego brata Maćka (Joachim Olko). Synowie Kingi postarają się pogodzić mamę z ojczymem, ale na niewiele się to zda.

W 2283 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek przypadkowo usłyszy kolejną kłótnię Kingi i Artura, z której będzie wynikało, że chcą się ze sobą rozwieść. Zrozpaczony chłopiec postanawi uciec z domu. Napisze list pożegnalny, zapakuje najpotrzebniejsze rzeczy i wczesnym rankiem zniknie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

Zaginięcie Tomka wywoła panikę w domu Kulczyckich. Dowodem potwierdzającym jego ucieczkę stanie się odnaleziony list. Kinga i Artur w tych trudnych chwilach znów się do siebie zbliżą. Dramatyczne momenty sprawią, że skłóceni małżonkowie na chwilę zapomną o tym, co ich podzieliło.

W 2284 odcinku "Pierwszej miłości" rozpocznie się akcja poszukiwawcza Tomka. Rodzice chłopca z Maćkiem będą odpowiadać na kłopotliwe pytania policji i psychologa. Tymczasem w parku pojawi się mężczyzna, który zapłaci bezdomnemu za informacje o Tomku...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: