SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tomek i Maciek boją się, że Kinga i Artur się rozwiodą

Pierwsza miłość. Tomek i Maciek boją się, że Kinga i Artur się rozwiodą

20.04.2016, godz. 12:32
Pierwsza miłość odc. 2282. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tomek (Oskar Wojciechowski), Maciek (Joachim Olko)
Pierwsza miłość odc. 2282. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tomek (Oskar Wojciechowski), Maciek (Joachim Olko) foto: ipla.tv

Kryzys w małżeństwie Kulczyckich z serialu "Pierwsza miłość" odbija się na ich dzieciach. Synowie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) domyślają się, że w związku ich mamy i Artura (Łukasz Płoszajski) źle się dzieje. Strach przed tym, że rodzice się rozwiodą popycha ich do działania. W 2282 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek (Oskar Wojciechowski) i Maciej (Joachim Olko) urządzają kolację dla Kingi i Artura, by rodzice w końcu się pogodzili. Ale nie wszystko przebiega zgodnie z planem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2282 - środa, 20.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" są o krok od rozwodu. Po tym jak Tola (Anna Gzyra) powiedziała Kindze o zdradzie Artura, Kulczycka już spakowała rzeczy męża i kazała mu się wyprowadzić z ich mieszkania.

Zmieniła zdanie tylko ze względu na swoich synów, którzy traktują Artura jak ojca. Ale nie potrafi normalnie z nim rozwiać i urywać przed dziećmi, że wszystko jest w porządku.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita porwana przez Teda

W 2282 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek domyśla się, że coś złego dzieje się w ich rodzinie. Kiedy patrzy na mamę i Artura dostrzega, że nie są dla siebie tak czuli i kochający jak wcześniej. I od razu przeczuwa najgorsze. Żali się swojemu dziadkowi Markowi (Maciej Tomaszewski), że rodzice najpewniej się rozwiodą.

Chłopiec nie zamierza jednak do tego dopuścić. Wpada na pomysł, by urządzić dla Kingi i Artura kolację, podczas której on i Maciek będą kelnerami. Synowie Kingi sami robią sałatkę i inne przekąski, ale Marek nad wszystkim czuwa. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tragedia Kingi i Artura. Stracą syna - ZWIASTUN

Kulczyccy są zaskoczeni kiedy po powrocie do mieszkania zauważają pięknie nakryty stół, świece i pyszności przyrządzone przez dzieci. Tomek i Maciek bardzo się starają, by rodzice dobrze się czuli.

W pewnej chwili jednak Artur zaczyna płakać. Wstaje od stołu i wychodzi. Nie jest w stanie znieść myśli, że jedna noc z Tolą zniszczyła jego rodzinę, że przez niego chłopcy tak cierpią.

W 2282 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek obwinia się o to, co się stało, ale Kinga tłumaczy synowi, że to nie przez niego Artur tak się zachowuje. Chłopiec próbuje wymóc na matce obietnicę, że nigdy nie rozwiedzie się z Arturem, ale Kinga nie jest w stanie mu tego przysiąc.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: