SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ewa pobita przez kochanka! Zbyszek znęca się nad Ewą - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ewa pobita przez kochanka! Zbyszek znęca się nad Ewą - ZWIASTUN

16.04.2016, godz. 18:14
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Zbyszek (Mariusz Zaniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Zbyszek (Mariusz Zaniewski) foto: ATM Grupa

Ewa (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" ofiarą przemocy! Jej nowy kochanek, były policjant Zbyszek Prus (Mariusz Zaniewski) okazał się brutalem i damskim bokserem. W 2280 odcinku "Pierwszej miłości" pobita Ewa boi się przyznać Michałowi (Wojciech Błach) i Krystianowi (Patryk Pniewski), że Zbyszek się nad nią znęca. Kochanek Ewy staje się coraz bardziej nieobliczalny. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2280 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Zbyszek z "Pierwszej miłości" tylko z pozoru wydaje się mężczyzną idealnym. Przystojny, uwodzicielski, szalony i spontaniczny tak jak Ewa ukrywa jednak mroczne oblicze. Ewa już się przekonała o tym jak potrafi być bezwzględny kiedy pobił ją pierwszy raz.

Patrz: Pierwsza miłość. Michał w szpitalu po pobiciu przez kochanka Ewy

Od chwili gdy podniósł na nią rękę kobieta boi się o swoje życie. Nie ma też odwagi, by poprosić o pomoc swojego syna Krystiana czy byłego partnera Michała. Obaj są przekonani, że Ewa ukrywa się przed nimi i nie chce się spotykać, bo cieszy się swoim kochankiem. A prawda jest taka, że siniaki po pobiciu są zbyt widoczne.

W 2280 odcinku "Pierwszej miłości" zachowanie zazdrosnego Zbyszka wzbudza w Ewie coraz większy lęk. Tym bardziej, że kochanek zachowuje się jakby nic się nie stało. Przynosi jej kwiaty i przeprasza za to co zrobił. Zupełnie jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, jak bardzo ją skrzywdził.

- Co jest maleńka? Myślałem, że się jeszcze gniewasz... Jeszcze nigdy nikogo tak nie kochałem. Żadnej kobiety. Nic nie mów. Przepraszam cię kochana. Sama jestem na siebie wściekły. Poniosło mnie. To wszystko przez te problemy. Najważniejsze, żebyśmy trzymali się w tym razem, żebyśmy sobie pomagali. Tak? - mówi Ewie, a ona za bardzo się boi, by się mu sprzeciwić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Tymczasem Michał wpada na pomysł, żeby razem z Marysią (Aneta Zając) zaprosili Ewę i Zbyszka na kolację. To dla nich okazja do lepszego poznania kochanka Ewy. Michał jest przekonany, że dzięki temu romansowi Ewa wreszcie przestanie zatruwać mu życie, kłamać i intrygować.

Dzwoni do Ewy z zaproszeniem na wspólny wieczór, lecz ona odmawia. Nagle Zbyszek zabiera jej telefon i z radością zgadza się przyjść na kolację. Ewy sugeruje mu, że to nie najlepszy pomysł, bo przecież ma ślady pobicia pod okiem, ale Zbyszek stwierdza, że delikatny makijaż na pewno pomoże.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: