SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Beata i Lew nareszcie razem. Miłosne wyznanie Lwa - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Beata i Lew nareszcie razem. Miłosne wyznanie Lwa - ZWIASTUN

18.04.2016, godz. 15:21
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk)
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Na to miłosne wyznanie w serialu "Pierwsza miłość" Beata (Katarzyna Ankudowicz) czekała od tygodni. W 2280 odcinku "Pierwszej miłości" Lew Gromski (Marcin Krawczyk) odwiedza Beatkę w Barbarianie i szczerze przyznaje jej się do swoich uczuć. Dźwięk tych słów sprawia, że Beata nie może uwierzyć w swoje szczęście. Zobaczcie zwiastun "Pierwszej miłości" i namiętny pocałunek Beatki i Lwa.

"Pierwsza miłość" odcinek 2280 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Zwykła barmanka ukochaną największego gwiazdora, który mógłby mieć każdą kobietę? A jednak! Lew Gromski z "Pierwszej miłości" stracił głowę dla Beatki, którą poznał na balu. Historia ich miłości przypomina trochę historię o Kopciuszku.

Beatka, niczym w bajce, oczarowała sobą przystojnego aktora, nie wiedząc kim jest jej książę. Po wspólnie spędzonym wieczorze zostawiła mu swój but ze złamanym obcasem. Przez długi czas nie zanosiło się na to, by ta znajomość miała się przerodzić w coś więcej.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Początkowo Lew Gromski odrzucił Beatkę, która tak bardzo nie pasuje do jego świata. Nieszczęśliwie zakochana barmanka stała się obiektem drwin fanek Lwa i celem ataku paparazzi. Ale nie byłaby sobą, gdyby nie próbowała z pozycji ofiaru przejść w rolę napastnika.

Na każdym kroku próbowała udowodnić gwiazdorowi, że jest podrywaczem i oszustem. W końcu dała się "upolować" fotoreporterom z nowym chłopakiem, Mikserem (Błażej Michalski).

W 2280 odcinku "Pierwszej miłości" Lew Gromski odwiedza Beatkę w Barbarianie. Ona udaje niewzruszoną wizytą aktora, bo nie spodziewa się niczego dobrego po tej wizycie. Ot kolejnych czułych słówek bez znaczenia. Ale tym razem Lew odsłania przez Beatą swoje serce. Wyjaśnia, że jego związek z Karoliną (Natalia Klimas) to już przeszłość.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ewa pobita przez kochanka! Zbyszek znęca się nad Ewą - ZWIASTUN

- Chcę zamknąć pewne sprawy. To musi potrwać. Dlatego się nie odzywałem. Słuchasz mnie, Beata? Ja chcę mieć czyste konto, zacząć wszystko od nowa. Mi się wydawało, że to niemożliwe, że to chwilowe - było, minęło... Ale nie. Nie czujesz tego co ja czuję? Co kochasz tego chłopaka? Tylko szczerze, prosto w oczy...

- Kocham, bardzo kocham - odpowiada wzruszona Beatka, a znany aktor bierze ją w ramiona i namiętnie całuje. Para spędza romantyczny wieczór na spacerze w parku. Oczywiście cały czas towarzyszą im paparazzi, którzy tylko czekają, by uwiecznić na zdjęciach ich czułości.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

 

Posłuchaj. Piosenka ze sceny pocałunku Beaty i Lwa >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: