SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ted grozi Jowicie, że zabije Radka

Pierwsza miłość. Ted grozi Jowicie, że zabije Radka

14.04.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Ted (Sindre Sandemo) z serialu "Pierwsza miłość" zamieni życie Jowity (Joanna Opozda) w piekło? Były kochanek Jowity przyjechał z USA do Wrocławia, by ją odzyskać i zmusić do powrotu do Stanów. I nie cofnie się przed niczym, by Jowita była tylko jego. W 2279 odcinku "Pierwszej miłości" grozi jej, że zabije Radka (Mateusz Banasiuk) jeśli ona nie spełni jego żądań.

"Pierwsza miłość" odcinek 2279 - piątek, 15.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Życie Jowity i Radka z "Pierwszej miłości" w niebezpieczeństwie! Amerykanin Ted jest zdolny do wszystkiego, by Jowita była tylko jego. Nieobliczalny, bezwzględny właściciel kasyna z USA, z którym Jowita miała romans przyjechał co Wrocławia specjalnie po nią.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted zaręczeni! Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie biorą ślub

Czego od Jowity chce Ted? Szaleńczo zakochany biznesmen zapłacił ze jej leczenie w Stanach Zjednoczonych, bo liczył na to, że dzięki temu Jowita już zawsze z nim będzie. Planowali przecież ślub. Byli razem tacy szczęśliwi. I nagle Jowita uciekła, bez słowa wyjaśnienia. Ted nie może się z tym pogodzić.

W 2279 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita jest przerażona pogróżkami Teda. Wie, że nie zdoła przed nim uciec. Zamiast jednak przyznać się Radkowi, że Ted jest jej byłym kochankiem i cały czas jej grozi, znów okłamuje swojego chłopaka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga wyrzuca Artura z domu! Nie wybaczy mu zdrady z Tolą

Kiedy Ted zjawia się w mieszkaniu Beaty (Katarzyna Ankudowicz) Jowita test sparaliżowana strachem. Zdaje sobie sprawę, że Ted nie będzie na nią czekał w nieskończoność i w końcu zrobi coś, by ją zabrać z powrotem do USA. Spodziewa się po nim wszystkiego najgorszego, więc postanawia spędzić z nim noc.

Ted kolejny raz udowadnia Jowicie, że może spełnić swoje groźby kiedy zaczyna na nią krzyczeć. W pewnej chwili ostrzega była kochankę, że jeśli nie wróci z nim do Stanów, to Radkowi stanie się krzywda.

Co zrobi Jowita, by uwolnić się od Teda? Spędzi z nim noc i zdradzi Radka? Tego widzowie "Pierwszej miłości" dowiedzą się wkrótce w kolejnych odcinkach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: