SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita przez Teda ucieknie od Radka

Pierwsza miłość. Jowita przez Teda ucieknie od Radka

13.04.2016, godz. 17:00
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Dlaczego Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" ukrywa przed Radkiem (Mateusz Banasiuk) Teda (Sindre Sandemo)? To proste - miała z nim romans w USA i teraz boi się, że Radek się o tym dowie. W 2278 odcinku "Pierwszej miłości" Katarzyna (Karolina Chapko) ostrzega Jowitę, że widziała ją z jakimś mężczyzną i nie będzie tego ukrywała. Jowita ma tylko jedno wyjście - musi znowu uciec, by uwolnić się od Teda.

"Pierwsza miłość" odcinek 2278 - czwartek, 14.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Ted z "Pierwszej miłości" byli kochankami! Kiedy właściciel kasyna z USA przyjechał do Wrocławia za Jowitą nie było wiadomo co ich łączy.

Wszystko staje się jasne kiedy w 2277 odcinku "Pierwszej miłości" Ted wspomina o tym jacy byli razem szczęśliwi w Stanach. Planowali nawet ślub. Tyle tylko, że teraz Jowita panicznie boi się Amerykanina. Powód? Wyciągnęła od niego pieniądze na leczenie raka, uwiodła i wykorzystała, by później porzucić i wrócić do Radka.

Patrz: Pierwsza miłość. Ucieczka Tomka! Kinga i Artur stracą syna?

W 2278 odcinku "Pierwszej miłości" Katarzyna podejrzewa, że Jowita zdradziła Radka. Odwiedza ją w mieszkaniu Beaty (Katarzyna Ankudowicz) i mówi wprost, że widziała ja w restauracji z facetem. To spotkanie wyglądało na randkę.

Dziewczyna Kaśki (Misiek Koterski) ostrzega Jowitę, że powie o wszystkim Radkowi. - Jeśli myślisz, że jestem taka jak Henryk to się mylisz. Nie będę cię kryła. Widziałam cię w restauracji z jakimś facetem...
Początkowo Jowita nie wie o czym Kasia do niej mówi. - O co ci chodzi?

Staje się jasne, że Jowita nie będzie w stanie dłużej ukrywać przed Radkiem, że Ted przyjechał do Wrocławia. Ale nie to jest najgorsze - właściciel kasyna z USA zapowiedział, że nie spocznie póki nie odzyska Jowity i nie zmusi jej do powrotu do Ameryki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

Jakby tego było mało to w 2278 odcinku "Pierwszej miłości" Ted żąda od Jowity, by spędziła z nim noc. Przerażona propozycją Teda dziewczyna znowu chce wyjechać z Wrocławia. Wszystko po to, by Ted jej nie odnalazł i nie próbował się zemścić za to, że go porzuciła dla Radka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: