SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marta przebiera się za Melkę, by poderwać Krystiana - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marta przebiera się za Melkę, by poderwać Krystiana - ZWIASTUN

12.04.2016, godz. 09:55
Pierwsza miłość odc. 2276. Krystian (Patryk Pniewski), Marta (Joanna Jarmołowicz)
Pierwsza miłość odc. 2276. Krystian (Patryk Pniewski), Marta (Joanna Jarmołowicz) foto: ATM Grupa/ Youtube

Nie ma już szans, by w serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) do siebie wrócili. Zakochana w Krystianie Marta (Jaonna Jarmołowicz) bardzo się stara, by chłopak był tylko jej. W 2276 odcinku "Pierwszej miłości" Melka przeżywa szok gdy zastaje swoją koleżankę u Krystiana. Mało tego - Marta wygląda zupełnie jak ona. Ma taką samą fryzurę i makijaż. Melka zdaje sobie sprawę, że wciąż jej zależy na dawnych ukochanym, którego już nie raz odtrąciła. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2276 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Marta z "Pierwszej miłości" nie cofnie się przed niczym, by zdobyć Krystiana. Choć wie, że chłopak wciąż coś czuje do Melki, to ma plan jak pozbyć się rywalki, która jeszcze do niedawna była jej bliską przyjaciółką.

Razem kradły na ulicach kiedy obie straciły rodziców i wpadły w złe towarzystwo. Dzięki Marysi (Aneta Zając) Melka rozpoczęła nowe życie. Także Marta odcięła się już od kryminalne przeszłości. Teraz relacje przyjaciółek psuje Krystian, który wpadł w oko Marcie. Zakochana dziewczyna posunęła się do tego, że wmówiła Melce, że Krystian jest nią zainteresowany. Opowiedziała jej także o ich pocałunku. Dla Melki był to cios prosto w serce.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ewa pobita przez kochanka Zbyszka - ZWIASTUN

W 2276 odcinku "Pierwszej miłości" Melka zdaje sobie sprawę, że wciąż zależy jej na Krystianie. Gdy dowiaduje się od Marysi o tym, że chłopak pokłócił się z Ewą (Ewa Gawryluk) i jej nowym kochankiem Zbyszkiem (Mariusz Zaniewski) postanawia go odwiedzić.

Krystian otwiera jej drzwi, ale nie jest sam. - Słyszałam, że masz przypał z nowym facetem Ewy. Pomyślałam, że masz doła i chcesz pogadać... - mówi na powitanie Melka i nagle spostrzega Martę, która już zajęła się chłopakiem.

Patrz: Pierwsza miłość. Tola powie Kindze, że Artur ją zdradził - ZWIASTUN

Melka udaje, że nie ma nic przeciwko temu, że przyjaciółka spotyka się z jej byłym chłopakiem. Ale boli ją to, że Krystian ma już inną dziewczynę. Sama przed sobą nie potrafi przyznać, że wciąż kocha Krystiana i nie chce, żeby był z Martą. A koleżanka Melki wykorzystuje okazję, że Krystian jest wolny i coraz śmielej go adoruje. Posuwa się nawet do tego, że upodabnia się do Melki - tak samo się ubiera, maluje i czesze.

Czy Marta zniszczy uczucie Melki i Krystiana z "Pierwszej miłości" i zdobędzie chłopaka, w którym się zakochała? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: